Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl




CALMA - MIESZKANIE MIESIĄCA

Promocja dostępna dla inwestycji:

  • Calma

Zachęcamy Państwa do skorzystania z wyjątkowej promocji:

"MIESZKANIE MIESIĄCA"

obejmującej  mieszkania w ramach inwestycji CALMA we Wrocławiu, przy ul. Kamieńskiego 202. 

 

TYLKO TERAZ OFERUJEMY WYBRANE MIESZKANIA W PROMOCYJNEJ CENIE:

a) Mieszkanie A/1/10 - 45,5 m2 – 345 800 zł!

b) Mieszkanie A/3/10 – 45,54 m2 - 346 104 zł!

ZAKOŃCZENIE BUDOWY JUŻ WKRÓTCE! 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Działem Sprzedaży tel. (+48) 71 33 43 888.

e-mail: sprzedaz@dewelopart.pl

Pozostałe promocje:


Zapisz się do newslettera






Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ