Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Odwołanie zgody

Szanowni Państwo,

jeżeli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych przez spółkę Dewelopart sp. z o.o. (dawniej: Dewelopart Fidelis sp. o.o. sp. k.) z siedzibą we Wrocławiu, w jednym z celów wskazanych w Klauzuli Informacyjnej https://www.dewelopart.pl/klauzula-informacyjna i Polityce Prywatności https://www.dewelopart.pl/polityka-prywatnosci za pośrednictwem naszej strony internetowej, pisemnie, telefonicznie przysługuje Państwu prawo do odwołania jej w dowolnym momencie. Żądanie odwołania zgody można zgłosić mailowo na adres: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby Spółki.


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ