Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
o Lontano KOMFORT MIESZKANIA

Wybierz mieszkanie

PROMOCJA LUTOWA PROMOCJA LONTANO

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa

LONTANO

Obiekt

Zespół 9 BUDYNKÓW MIESZKALNYch - 160 MIESZKAŃ

Termin

ZAKOŃCZENIE BUDOWY - GRUDZIEŃ 2018

Adres

ul. Kościańska 23-53 / ul. Złotnicka 9-13

Opis Inwestycji

Osiedle LONTANO  powstaje na wrocławskich Złotnikach, w obszarze między ulicami Kościańską i Złotnicką. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym łatwym dostępie do głównych arterii komunikacyjnych miasta – trzy linie tramwajowe, trzy linie autobusowe zapewniają aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej, a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i budowanej obwodnicy Leśnicy zapewnią sprawny transport czterema kółkami.

LONTANO to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służymy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny, a także na potrzeby inwestycyjne.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego mieszkania już na etapie budowy inwestycji.

Rozumiejąc jak skomplikowany jest proces zakup nowego mieszkania, staramy się zapewnić Państwu dodatkowe wsparcie na wszystkich jego etapach - również przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Wiemy, że kredyt hipoteczny jest dziś nadal podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń. Dlatego też dla zapewnienia komfortowej i kompleksowej obsługi naszego Klienta przy pozyskiwaniu środków, powołaliśmy Dział Doradztwa Kredytowego.

Nowoczesny standard życia

LONTANO to zespół dziewięciu kameralnych,  trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią .
W każdym z budynków znajdzie się 18 mieszkań zaprojektowanych z myślą o  komforcie, dających swobodę w aranżowaniu przestrzeni.
W każdej z bram budynków zaplanowano jedynie trzy mieszkania na kondygnacji.

Mieszkania będą dostępne w metrażach od 27 m2 do 86 m2, od kawalerek do czteropokojowych – na początkowym etapie inwestycji możliwe jest łączenie mieszkań. Każde mieszkanie  posiada przestronny  balkon,  a mieszkania na parterze  duży ogródek/taras.  

Na osiedlu zadbano o najmłodszych – specjalnie dla nich powstanie bezpieczny plac  zabaw. Dostępne dla mieszkańców LONTANO tereny zielone na osiedlu oraz ogródki mieszkań parterowych stworzą prawdziwą zieloną enklawę.

W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem , boksy garażowenaziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Atrakcyjna lokalizacja

Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy – w promieniu do 2 km od LONTANO,  zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, banki, służba zdrowia z nowym kompleksem przy ul. Fieldorfa, usługi – większość z nich dostępna podczas spaceru.

Okolica LONTANO sprzyja  różnorodnym aktywnościom. Park Złotnicki i Leśnicki zachęcają do spacerów, ale nie tylko – w Parku Leśnickim znajduje się popularna trasa biegowa, o długości 2 km  i niemal w całości przebiegająca parkowymi, utwardzonymi alejkami.

Kąpać się można zarówno pod dachem, jak i pod chmurką. Gdy pogoda nie sprzyja, nieopodal LONTANO można korzystać z basenu przy Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 na ul. Kamiennogórskiej 16. Latem na plażę zaprasza Kąpielisko Glinianki. Oprócz plażowania można tam  pograć w tenisa stołowego,  nożną piłkę plażową  czy też spróbować sił w siatkówce. Na terenie znajduje się także Wake Park, gdzie można wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów wodnych.
Przy ul. Wielkopolskiej na amatorów piłki nożnej czeka pełnowymiarowe boisko piłkarskie z trybunami
i bieżnią lekkoatletyczną. W okolicy znajdują się również kluby fitness oraz wart polecenia profesjonalny instytut pilates.

Pozostałe promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera
i odbierz bon 250 zł na AGD do twojego nowego mieszkania*
(szczegóły w regulaminie)


DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ