Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
o Lontano KOMFORT MIESZKANIA

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa

LONTANO

Obiekt

Zespół 9 BUDYNKÓW MIESZKALNYch - 160 MIESZKAŃ

Termin

ZAKOŃCZENIE BUDOWY - XII.2018

Adres

ul. Kościańska 23-53 / ul. Złotnicka 9-13

Z radością informujemy, iż wszystkie mieszkania w inwestycji Lontano zostały sprzedane!

Szczęśliwym Nabywcom serdecznie dziękujemy. 

Obecnie w sprzedaży posiadamy mieszkania i lokal usługowy w inwestycjach:

SEMPRE (Wrocław, Tarnogaj)

CALMA3 (Wrocław, Poświętne)

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań:

KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO WYSZUKIWARKI MIESZKAŃ.  

Opis Inwestycji

Osiedle LONTANO  powstaje na wrocławskich Złotnikach, w obszarze między ulicami Kościańską i Złotnicką. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym łatwym dostępie do głównych arterii komunikacyjnych miasta – trzy linie tramwajowe, trzy linie autobusowe zapewniają aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej, a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i budowanej obwodnicy Leśnicy zapewnią sprawny transport czterema kółkami.

LONTANO to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służymy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny, a także na potrzeby inwestycyjne.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego mieszkania już na etapie budowy inwestycji.

Rozumiejąc jak skomplikowany jest proces zakup nowego mieszkania, staramy się zapewnić Państwu dodatkowe wsparcie na wszystkich jego etapach - również przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Wiemy, że kredyt hipoteczny jest dziś nadal podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń. Dlatego też dla zapewnienia komfortowej i kompleksowej obsługi naszego Klienta przy pozyskiwaniu środków, powołaliśmy Dział Doradztwa Kredytowego.

Nowoczesny standard życia

LONTANO to zespół dziewięciu kameralnych,  trzykondygnacyjnych budynków otoczonych zielenią .
W każdym z budynków znajdzie się 18 mieszkań zaprojektowanych z myślą o  komforcie, dających swobodę w aranżowaniu przestrzeni.
W każdej z bram budynków zaplanowano jedynie trzy mieszkania na kondygnacji.

Mieszkania będą dostępne w metrażach od 27 m2 do 86 m2, od kawalerek do czteropokojowych – na początkowym etapie inwestycji możliwe jest łączenie mieszkań. Każde mieszkanie  posiada przestronny  balkon,  a mieszkania na parterze  duży ogródek/taras.  

Na osiedlu zadbano o najmłodszych – specjalnie dla nich powstanie bezpieczny plac  zabaw. Dostępne dla mieszkańców LONTANO tereny zielone na osiedlu oraz ogródki mieszkań parterowych stworzą prawdziwą zieloną enklawę.

W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem , boksy garażowenaziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.

Atrakcyjna lokalizacja

Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy – w promieniu do 2 km od LONTANO,  zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, banki, służba zdrowia z nowym kompleksem przy ul. Fieldorfa, usługi – większość z nich dostępna podczas spaceru.

Okolica LONTANO sprzyja  różnorodnym aktywnościom. Park Złotnicki i Leśnicki zachęcają do spacerów, ale nie tylko – w Parku Leśnickim znajduje się popularna trasa biegowa, o długości 2 km  i niemal w całości przebiegająca parkowymi, utwardzonymi alejkami.

Kąpać się można zarówno pod dachem, jak i pod chmurką. Gdy pogoda nie sprzyja, nieopodal LONTANO można korzystać z basenu przy Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 na ul. Kamiennogórskiej 16. Latem na plażę zaprasza Kąpielisko Glinianki. Oprócz plażowania można tam  pograć w tenisa stołowego,  nożną piłkę plażową  czy też spróbować sił w siatkówce. Na terenie znajduje się także Wake Park, gdzie można wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów wodnych.
Przy ul. Wielkopolskiej na amatorów piłki nożnej czeka pełnowymiarowe boisko piłkarskie z trybunami
i bieżnią lekkoatletyczną. W okolicy znajdują się również kluby fitness oraz wart polecenia profesjonalny instytut pilates.

Infrastruktura drogowa

Nabywców mieszkań w LONTANO z pewnością ucieszy fakt, iż w programie „Wrocławski Budżet Obywatelski 2017” zgłoszony został projekt, który dotyczy wyciszenia ulicy Złotnickiej (projekt nr 67). Projekt ten został zweryfikowany pozytywnie i został wybrany przez mieszkańców w głosowaniu. Wykonana zostanie nowa nawierzchnia bitumiczna, co znacznie zwiększy komfort osób mieszkających bezpośrednio przy ulicy Złotnickiej. Szacunkowy koszt inwestycji wynosi 750 tys. zł, a maksymalny termin zakończenia prac szacowany jest na grudzień 2018 roku. Aktualne działania związane z projektem można monitorować na oficjalnym portalu internetowym Wrocławia (https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wbo2016/realizacja-projektow-2017/) w zakładce „drogowe”.

Drugą inwestycją realizowaną w pobliżu osiedla LONTANO, która znacznie poprawi komfort życia codziennego, jest od dawna planowana obwodnica Leśnicy, której pierwszy odcinek prowadzący od ul. Średzkiej do ul. Piołunowej liczący 4,5 km ma zostać oddany do użytku już w II kwartale 2018 roku. Pozostała część obwodnicy jest w budowie, a jej zakończenie planowane jest na III kwartał 2018 roku, jednakże ze względu na opóźnienie oddania do użytku pierwszej części, koniec budowy inwestycji również może się przesunąć. Na stronie Rady Osiedla Leśnicy (http://www.lesnica.org/inwestycje-obwodnica) można poczytać o całym przebiegu budowy obwodnicy, tam też zamieszczane są najświeższe informacje dotyczące inwestycji. Podczas budowy obwodnicy Leśnicy powstanie także połączenie obwodnicy z ul. Kosmonautów, co znacznie ograniczy ruch samochodowy na ul. Kosmonautów.

Promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ