Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Lontano - więcej niż standard

Kupując nowe mieszkanie od Spółki DewelopART otrzymują Państwo gwarancję komfortu i bezpieczeństwa „mieszkania na lata”.

Ściany konstrukcyjne i działowe

Podstawą komfortu użytkowania mieszkania są solidne ściany konstrukcyjne i działowe. W inwestycji Lontano mury wzniesione będą z systemowych bloczków silikatowych, łączących w sobie trwałość z wysoką izolacyjnością akustyczną, co potwierdzają niezależne badania i opinie klientów.

Okna

Jednymi z najistotniejszych elementów składowych mieszkań są okna. Na pierwszy rzut oka każde może wyglądać tak samo – nic bardziej mylnego! Należy pamiętać, że korzystamy z nich wielokrotnie każdego dnia, warto więc poświęcić im kilka minut przed podjęciem decyzji o zakupie. Tak wskazana czujność i dociekliwość klienta przy oględzinach przyszłego lokum odsłoni mankamenty taniej stolarki. Mieszkania w Lontano wyposażone zostaną w stolarkę PCV firmy BUDVAR, z nawietrzakami w oknach pokoi mieszkalnych. Okna w kolorze antracytowym od strony zewnętrznej będą się idealnie komponować z elewacją, natomiast kolor biały od wewnątrz, ze względu na jego uniwersalność, zapewni łatwość w aranżowaniu mieszkań.

Zwróćmy uwagę na fakt, podnoszący znacznie komfort codziennego użytkowania mieszkania – w mieszkaniach na parterze zamontowane zostaną systemowe skrzynki roletowe wraz z prowadnicami wiodącego producenta. Takie rozwiązanie pozwoli Państwu na montaż rolet bez naruszania izolacyjności cieplnej ram stolarki. Nie trzeba też starać się o pozwolenie wspólnoty mieszkaniowej czy zarządcy budynku.

Dodatkowo zostaną zamontowane wysokiej klasy granitowe parapety zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz lokali mieszkalnych.

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe do mieszkań w Lontano będą posiadały podwyższoną odporność na włamanie, atestowane w klasie RC2 wg normy PN-EN 1627:2012.

Izolacja termiczna budynku

Mogą być Państwo pewni, iż ciepło pozostanie w Państwa nowym mieszkaniu – gwarantuje to izolacja termiczna budynku w postaci styropianu o grubości 16 cm, co przy wysokiej klasie użytego materiału wyprzedza obowiązujące normy. Solidna izolacja termiczna to komfort na długie lata. 

Odprowadzanie wody - system rynnowy

Na szczególną uwagę zasługuje zastosowany innowacyjny system rynnowy, bezokapowy, firmy GALECO, który rozwija tradycyjne podejście do rynien w rozwiązanie dedykowane do najśmielszych projektów współczesnych architektów. Zapewnia on efektywne odprowadzenie wody z dachów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej wydajności oraz estetyki budynku. 

Dla najmłodszych

Z myślą o najmłodszych na terenie osiedla powstanie ogrodzony plac zabaw, który zapewni im rozrywkę na długie godziny.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest kluczową kwestią, abyśmy czuli się dobrze w miejscu zamieszkania. Aby to Państwu zapewnić, cała inwestycja zostanie ogrodzona, a w miejscach wejść na inwestycję powstaną furtki i domofony. Dodatkowo zarówno otoczenie, jak i garaż podziemny będą monitorowane. 

Infrastruktura drogowa

Nabywców mieszkań w LONTANO z pewnością ucieszy fakt, iż w programie „Wrocławski Budżet Obywatelski 2017” zgłoszony został projekt, który dotyczy wyciszenia ulicy Złotnickiej (projekt nr 67). Projekt ten został zweryfikowany pozytywnie i został wybrany przez mieszkańców w głosowaniu. Wykonana zostanie nowa nawierzchnia bitumiczna, co znacznie zwiększy komfort osób mieszkających bezpośrednio przy ulicy Złotnickiej. Szacunkowy koszt inwestycji wynosi 750 tys. zł, a maksymalny termin zakończenia prac szacowany jest na grudzień 2018 roku. Aktualne działania związane z projektem można monitorować na oficjalnym portalu internetowym Wrocławia (https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wbo2016/realizacja-projektow-2017/) w zakładce „drogowe”.

Drugą inwestycją realizowaną w pobliżu osiedla LONTANO, która znacznie poprawi komfort życia codziennego, jest od dawna planowana obwodnica Leśnicy, której pierwszy odcinek prowadzący od ul. Średzkiej do ul. Piołunowej liczący 4,5 km ma zostać oddany do użytku już w II kwartale 2018 roku. Pozostała część obwodnicy jest w budowie, a jej zakończenie planowane jest na III kwartał 2018 roku, jednakże ze względu na opóźnienie oddania do użytku pierwszej części, koniec budowy inwestycji również może się przesunąć. Na stronie Rady Osiedla Leśnicy (http://www.lesnica.org/inwestycje-obwodnica) można poczytać o całym przebiegu budowy obwodnicy, tam też zamieszczane są najświeższe informacje dotyczące inwestycji. Podczas budowy obwodnicy Leśnicy powstanie także połączenie obwodnicy z ul. Kosmonautów, co znacznie ograniczy ruch samochodowy na ul. Kosmonautów.


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ