Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Lokalizacja Lontano

ADRES INWESTYCJI LONTANO: WROCŁAW ZŁOTNICKA/KOŚCIAŃSKA

Infrastruktura / legenda: (kliknij w ikonę lub adres)

Komunikacja

Tramwajem, autobusem czy samochodem? Trzy linie tramwajowe, trzy linie autobusowe z przystankami w bezpośredniej bliskości Lontano to możliwość wygodnego korzystania z komunikacji miejskiej.
Decydujący się na korzystanie z samochodu będą beneficjentami bliskości AOW oraz łatwego dostępu do głównych arterii komunikacyjnych miasta, a budowana Obwodnica Leśnicy niewątpliwie podniesie komfort podróżowania.
A może samolotem? Z Lontano na wrocławskie lotnisko jest bardzo blisko!

Tramwaje: 3, 10, 20
Autobusy: 148, 243, 253

Infrastruktura

Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy – w promieniu do 2 km od Lontano, zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców. Będą mogli oni korzystać z osiedlowych sklepików, a także z oferujących szeroki asortyment - D H Hermes, Lidl czy Biedronka. Apteki, przychodnie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, stacja paliw czy kultowy sklep ogrodniczy – to wszystko dostępne jest w odległości spaceru.
Mieszkańcy Lontano będą mogli również dobrze zjeść – czy to kuchnię tradycyjną, ale podaną w nietuzinkowy sposób, dobrą pizzę lub sushi – wszystko to dostępne jest „po sąsiedzku”.

Sport i rozrywka

Okolica Lontano sprzyja różnorodnym aktywnościom. Park Złotnicki i Leśnicki zachęcają do spacerów, ale nie tylko – w Parku Leśnickim znajduje się popularna trasa biegowa, o długości 2 km i niemal w całości przebiegająca parkowymi, utwardzonymi alejkami.
Kąpać się można zarówno pod dachem, jak i pod chmurką. Gdy pogoda nie sprzyja, nieopodal Lontano można korzystać z basenu przy Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 13 na ul. Kamiennogórskiej 16. Latem na plażę zaprasza Kąpielisko Glinianki. Oprócz plażowania można tam pograć w tenisa stołowego, nożną piłkę plażową czy też spróbować sił w siatkówce. Na terenie znajduje się także Wake Park, gdzie można wypożyczyć sprzęt do uprawiania sportów wodnych.
Przy ul. Wielkopolskiej na amatorów piłki nożnej czeka pełnowymiarowe boisko piłkarskie z trybunami i bieżnią lekkoatletyczną.
W okolicy znajdują się również kluby fitness oraz wart polecenia profesjonalny instytut pilates.

Edukacja

Oferta edukacyjna jest bardzo szeroka - to zarówno państwowe i jak i prywatne placówki edukacyjne: przedszkola i szkoły podstawowe.


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ