Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik Lontano

0304.2019

GOTOWE LONTANO - ZDJĘCIA INWESTYCJI

Z nieskrywaną radością i dumą prezentujemy Państwu zdjęcia zrealizowanej i oddanej do użytku inwestycji LONTANO we Wrocławiu przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
0612.2018

LONTANO - AKTUALNE ZDJĘCIA

Z radością przedstawiamy aktualne zdjęcia prezentujące postęp prac na terenie inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu. 

Obecnie trwają finałowe prace wykończeniowe wewnątrz budynków oraz dot. zagospodarowania terenu.

więcej zwiń
0711.2018

LONTANO - PRACE WYKOŃCZENIOWE

Z prawdziwą radością informujemy, że w ramach inwestycji LONTANO prowadzimy intensywne prace drogowe oraz wykończeniowe wewnątrz budynków. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

W chwili obecnej trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynków: montaż drzwi, płytek na klatkach schodowych, parapetów, grzejników oraz kontynuowane są prace dot. realizacji instalacji elektrycznych.

więcej zwiń
1610.2018

LONTANO - ZAGOSPODAROWANIE TERENU

Drodzy Państwo,

z nieskrywaną radością informujemy o postępie prac w inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach, gdzie rozpoczęte zostały prace nad zagospodarowaniem terenu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Obecnie trwają intensywne prace elewacyjne na bud. D oraz I, zagospodarowanie tarasów oraz terenu wokół budynków. Dodatkowo realizowane jest tynkowanie oraz wylewanie warstw posadzkowych w mieszkaniach, jak również trwają prace instalacyjne elektryczne, wod-kan, C.O. i wentylacyjne.

więcej zwiń
2409.2018

LONTANO - ROZPOCZĘTE PRACE WYKOŃCZENIOWE

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że w ramach inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej/ ul. Kościańskiej w części budynków rozpoczęte zostały już prace wykończeniowe. Zachęcamy do zapoznania się z dodatkowymi informacjami poniżej. 

Stolarka okienna została zakończona we wszystkich budynkach. We wszystkich budynkach w różnych zakresach prowadzone są również prace instalacyjne: elektryczne, hydrauliczne i wentylacyjne.

więcej zwiń
3008.2018

LONTANO - ZAAWANSOWANIE PRAC

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy aktualne zdjęcia inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami prowadzonych aktualnie prac. 

Obecnie trwają intenstywne prace nad elewacją budynków oraz stawianiem ścianek działowych w lokalach mieszkalnych. W bud. A i B prowadzimy już prace malarskie w halach garażowych. Z radością informujemy, że rozpoczęte zostały również prace instalacyjne. 

więcej zwiń
0308.2018

LONTANO - 60 % ZAAWANSOWANIA BUDOWY

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, iż inwestycja LONTANO na wrocławskich Złotnikach osiągnęła już 60 % zaawansowania prac budowlanych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Aktualnie prowadzone są intensywne prace elewacyjne, dekarskie oraz wewnątrz mieszkań. Ku końcowi dobiega również montaż stolarki okiennej oraz stawiania ścianek działowych. 

więcej zwiń
1307.2018

LONTANO - TRWAJĄCE PRACE

Szanowni Państwo,

prezentujemy Państwu postęp prac w inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach. Obecnie w większości inwestycji trwają już intensywne prace elewcyjne oraz wewnątrz mieszkań. 

więcej zwiń
2206.2018

LONTANO - ELEWACJA

Drodzy Klienci,

z radością prezentujemy postęp prac na terenie budowy inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu!  

W większości budynków trwają obecnie prace związane z ukończeniem dachu oraz ze stawianiem ścianek działowych. W części inwestycji rozpoczęte zostały już prace elewacyjne! smile

więcej zwiń
1805.2018

WIOSENNE LONTANO - ZDJĘCIA

Szanowni Państwo,

wiosna w pełni zawitała do LONTANO na wrocławskich Złotnikach! Zachęcamy do zapoznania się z postępami prac na budowie. 

W chwili obecnej w większości budynków prowadzone są prace dot. realizacji II piętra. Rozpoczęte zostały również pierwsze prace związane z elewacją budynków i stawianiem ścian działowych! 

więcej zwiń
2004.2018

LONTANO - więźba dachowa

Drodzy Klienci!

Z radością prezentujemy postęp prac w ramach inwestycji LONTANO. W bud. B realizujemy już więźbę dachową! 

więcej zwiń
1804.2018

LONTANO - AKTUALNE ZDJĘCIA Z BUDOWY

Drodzy Państwo,

z radością informujemy, że prace budowlane  prowadzone na LONTANO w większości budynków przebiegają pod wspólnym mianownikiem stropu, a w budynku B będziemy już montować więźbę dachową. 

więcej zwiń
2603.2018

LONTANO - POSTĘP PRAC

Drodzy Klienci,

z radością zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentującej postępy prac na terenie inwestycji LONTANO u zbiegu ul. Złotnickiej i Kościańskiej we Wrocławiu.

Trwają intensywne prace nad realizacją kolejnych kondygnacji w budynkach. Aktualnie w większości prace dotyczą 1 piętra. W budynku B zamontowana jest już stolarka okienna na parterze i 1 piętrze! 

więcej zwiń
0503.2018

LONTANO - zaawansowanie prac

Szanowni Klienci, 

zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi zdjęciami z budowy inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach, u zbiegu ulicy Złotnickiej i ul. Kościańskiej.

W części osiedla prowadzone są prace nad kondygnacją 1, w pozostałej prace nad 2 kondygnacją, a w bud. B realizujemy już 4 kondygnację. 

więcej zwiń
1302.2018

LONTANO - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Drodzy Klienci, 

LONTANO pnie się do góry! Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z budowy przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej. W bud. B realizujemy już strop nad 1 piętrem! W pozostałych trwają prace nad kondygnacją parteru i poziomu -1.  

więcej zwiń
2901.2018

LONTANO - AKTUALNE PRACE

Szanowni Państwo,

z radością przedstawiamy postęp prac na terenie budowy inwestycji LONTANO, na Złotnikach, przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Aktualnie realizujemy kondygnację 1 w budynkach od D do H; w budynkach A, C oraz I trwają natomiast prace nad kondygnacją parteru, a w bud. B rozpoczynamy już prace nad 1 piętrem. 

więcej zwiń
1001.2018

LONTANO - AKTUALNE ZDJĘCIA Z BUDOWY

Drodzy Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z aktualną galerią zdjęć, prezezentującą postępy prac inwestycji na Złotnikach - LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul Kościańskiej we Wrocławiu.

więcej zwiń
1512.2017

LONTANO - POSTĘP PRAC NA BUDOWIE

Szanowni Państwo,

zachecamy do zapoznania się z aktualną galerią zdjęć, prezezentującą postępy prac inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu.

więcej zwiń
0812.2017

LONTANO - PRACE KONSTRUKCYJNE

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi zdjęciami realizowanej inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach, gdzie kontynuowane są intensywne prace nad ścianami parteru w bud. I oraz prace konstrukcyjne kondygnacji -1 w bud. A -H. 

więcej zwiń
2911.2017

LONTANO - POSTĘP PRAC

Szanowni Państwo,

z radością prezentujemy najnoszwe zdjęcia z budowy inwestycji LONTANO na wrocławskich Złotnikach, gdzie obecnie realizujemy ściany parteru bud. "I" oraz w pozostałej części osiedla kondygnacje -1. 

więcej zwiń
1711.2017

LONTANO - ŚCIANY PARTERU

Szanowni Państwo,

z radością prezentujemy postępy prac na LONTANO przy ul. Złotnickiej/ ul. Kościańskiej we Wrocławiu, gdzie w części inwestycji powstają już ściany parteru!

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

więcej zwiń
3110.2017

LONTANO - ŚCIANY GARAŻU

Drodzy Państwo,

z radością przedstawiamy postępy prac na terenie inwestycji LONTANO (ul. Kościańska / ul. Złotnicka) we Wrocławiu, gdzie obecnie realizowane są płyty fundamentowe oraz ściany i słupy kondygnacji -1!

więcej zwiń
1810.2017

LONTANO -AKTUALNE ZDJĘCIA Z BUDOWY

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z aktualną galerią zdjęć, prezezentującą postępy prac inwestycji na Złotnikach - LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul Kościańskiej we Wrocławiu.

więcej zwiń
0410.2017

LONTANO - INTENSYWNE PRACE FUNDAMENTOWE

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą postępy prac realizowanej inwestycji LONTANO u zbiegu ulic Kościańskiej i Złotnickiej na wrocławskich Złotnikach. Obecnie w części osiedla trwają prace pod kondygnację parteru, w pozostałej prace fundamentowe.

więcej zwiń
2209.2017

LONTANO - FUNDAMENTY

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą postępy prac realizowanej inwestycji LONTANO u zbiegu ulic Kościańskiej i Złotnickiej na wrocławskich Złotnikach. Obecnie w części inwestycji trwają prace pod kondygnację parteru oraz w pozostałej rozpoczęte zostały prace fundamentowe.

więcej zwiń
0109.2017

LONTANO - POSTĘP PRAC

Szanowni Państwo,

zachęcamy do zapoznania się z aktualną galerią zdjęć, prezezentującą postępy prac inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej we Wrocławiu.

więcej zwiń
2208.2017

PRACE FUNDAMENTOWE - LONTANO

Drodzy Klienci,

informujemy, iż w ramach inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej, na wrocławskich Złotnikach, rozpoczęte zostały prace fundamentowe oraz trwają intensywne prace ziemne.

więcej zwiń
1108.2017

LONTANO - PRACE ZIEMNE

Drodzy Klienci,

z radością informujemy, iż w ramach inwestycji LONTANO przy ul. Złotnickiej / ul. Kościańskiej, na wrocławskich Złotnikach, trwają intensywne prace ziemne.

więcej zwiń
2605.2017

SŁONECZNE LONTANO - ZDJĘCIA DZIAŁKI

Drodzy Państwo,

z ogromną radością przedstawiamy Państwu galerię malowniczych terenów na wrocławskich Złotnikach, gdzie powstanie nasza nowa inwestycja LONTANO.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej zwiń
1805.2017

LONTANO - LOKALIZACJA DZIAŁKI

Szanowni Państwo,

z radością prezentujemy Państwu zdjęcia przedstawiające usytuowanie i najbliższe sąsiedztwo terenu nowej inwestycji LONTANO, która powstanie na wrocławskich Złotnikach, u zbiegu ul. Złotnickiej i ul. Kościańskiej.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższe zgody nie są obligatoryjne, ale jeśli użytkownik ich nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ