Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Lokalizacja Sempre ul. Piękna 66

Inwestycja Sempre zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części Wrocławia – przy ul. Pięknej 66, na pełnym zalet Osiedlu Tarnogaj. To miejsce doskonałe dla każdego. Z dala od miejskiego gwaru, jednocześnie w sąsiedztwie z centrum! Idealne usytuowanie  gwarantuje komfort mieszkania zarówno dla osób pracujących,  uczących się, ale również dla rodzin z dziećmi czy osób starszych. 

Idealna komunikacja

Dewelopart inwestycja Sempre idealna komunikacja

Jedną z lepszych form transportu jest komunikacja miejska, w szczególności w godzinach szczytu. Z Sempre bez problemu dostaniesz się autobusem lub tramwajem do każdego miejsca we Wrocławiu! W odległości 350 m. od inwestycji jest aż 6 przystanków autobusowych/ tramwajowych, na które dotrzesz już w mniej niż 5 minut, zapewniając sobie komfort i wygodę podróżowania środkami  komunikacji miejskiej! Dla tych jednak, którzy wolą podróże samochodem , bliskość głównych arterii komunikacyjnych, w tym obwodnicy śródmiejskiej, zapewni łatwe i dogodne połączenie z innymi lokalizacjami w mieście.

Rynek Wrocławski - 4,2km
Ostrów Tumski - 4,5km
ZOO WROCŁAW - 4,5km
HALA STULECIA - 4,6km
Sky Tower - 3,1km

PRZYSTANEK TRAMWAJOWY "TRANSBUD" - 350m
PRZYSTANEK TRAMWAJOWY "ARMII KRAJOWEJ" - 450m
PRZYSTANEK AUTOBUSOWY "NYSKA" - 700m
PRZYSTANEK AUTOBUSOWY "ARMII KRAJOWEJ (Bogedaina) - 750m
PRZYSTANEK AUTOBUSOWY "KAMIENNA" - 800m
PRZYSTANEK AUTOBUSOWY "BARDZKA" - 800mInfrastruktura

Dewelopart inwestycja Sempre infrastruktura


Lokalizacja Sempre gwarantuje możliwość komfortowego funkcjonowania, bez konieczności oddalania się od miejsca zamieszkania. W niedalekiej odległości od ulicy Pięknej 66 z pewnością każdy może znaleźć coś dla siebie. W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne usługi specjalistyczne,  zdrowotne, weterynaryjne, a także bogato wyposażone sklepy, apteki, różnorodna gastronomia, salony urody, serwisy motoryzacyjne, miejsca rozrywki czy stacje benzynowe, które zaspokoją wszelkie potrzeby mieszkańców.


Sport i rozrywka

Dewelopart inwestycja Sempre sport i rozrywka

Miłośnikom sportu okoliczne miejsca zapewnią możliwość aktywności fizycznej zarówno na świeżym powietrzu, jak i na siłowni czy basenie. Mieszkańcy Sempre z pewnością nie będą się nudzić! W pobliżu inwestycji znajduje się wiele punktów zapewniających rozrywkę, zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych, m.in. park trampolin, park wspinaczkowy, tor kartingowy, Escape Room i wiele innych! A to wszystko tuż obok inwestycji.

Bliskość terenów zielonych

Dla ceniących sobie spokój i prywatność dużą zaletą jest ilość pobliskich parków.
Inwestycja Sempre ma w swojej okolicy aż 7 parków, w tym lasy, w których można aktywnie i rozmaicie spędzać czas oraz 4 tereny działek rekreacyjnych, które pozwolą na odpoczynek w czasie wolnym.
Okoliczne tereny zielone sprzyjają  nie tylko dzieciom, które z radością korzystać mogą z placów zabaw, ale również rodzicom, którzy mogą odetchnąć na świeżym powietrzu, parom podczas romantycznych spacerów, rodzinom na rowerowe wypady, spacerowiczom, biegaczom, dosłownie każdemu! Pobliska zieleń jest wręcz stworzona, by zapewnić komfort i odpoczynek osiedlowych mieszkańców. W parkach nie brakuje również miejsc do gry w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę, a na grę w badmintona zawsze znajdzie się miejsce na zielonej polanie.

Edukacja

Dewelopart inwestycja Sempre edukacja


Mieszkając przy ul. Pięknej 66 można zapomnieć o obawach związanych z dalekimi podróżami do szkoły, uczelni czy innych miejsc nauczania. Liczne żłobki, przedszkola i szkoły są w pełnym zasięgu inwestycji, a komunikacja miejska zapewnia również idealne połączenie z uczelniami wyższymi.


Wybór przyszłego M w inwestycji SEMPRE gwarantuje komfort mieszkania każdego dnia! Kliknij aby zobaczyć autualny dziennik budowy Sempre - jedenstatej inwestycji DewelopART.


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ