Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl




Dziennik budowy

0210.2020

SEMPRE - rozpoczęte prace budowlane

Z ogromną radością prezentujemy pierwsze zdjęcia z terenu naszej nowej inwestycji SEMPRE, zlokalizowanej na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu. Informujemy, że prace zostały rozpoczęte! 

To idealny moment, by wybrać mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb, z pełnej puli dostępnych mieszkań w projekcie. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki mieszkań oraz bezpłatnej rezerwacji na 7 dni:  ZAREZERWUJ MIESZKANIE.

więcej zwiń
2008.2020

Inwestycja Sempre

Z ogromną radością informujemy, iż rozpoczęte zostały pierwsze prace budowlane na terenie nowej inwestycji na wrocławskim Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66. Zachęcamy do zapoznania się z lokalizacją inwestycji SEMPRE.

 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem mieszkania w inwestycji Sempre zapraszamy do wyszukiwarki mieszkań Sempre.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera






Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ