Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik budowy

0411.2021

SEMPRE pięknieje w oczach!

Nasze SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju prezentuje się coraz piękniej! W części budynku jest już prawie gotowa elewacja od strony południowej, a na balkonach pojawiają się pierwsze balustrady.
 

Jeśli jesteście zainteresowani mieszkaniem w tej inwestycji, zapraszamy do WYSZUKIWARKI, gdzie możecie sprawdzić aktualną ofertę. W sprzedaży pozostało już tylko kilka mieszkań! 

więcej zwiń
0110.2021

SEMPRE - POSTĘP PRAC

Mimo jesiennej aury za oknem, prace przy realizacji inwestycji SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju trwają nieustannie. Zachęcamy do zapoznania się z postępami prac. 

W mieszkaniach rozpoczęły się prace tynkarskie, ponadto kontynuowane są prace instalacyjne oraz elewacyjne. 

więcej zwiń
1708.2021

E-WIZYTA SEMPRE 12.08.2021 R.

W ubiegłym tygodniu realizowaliśmy pierwszą e-wizytę z inwestycji SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju. Dla tych z Państwa, którzy nie zdążyli jej zobaczyć na naszym Facebooku lub Instagramie, załączamy relację na zdjęciach.

Po wizycie na inwestycji, z całą pewnością możemy stwierdzić, że nazwa ulicy nie jest tu przypadkowa – będzie pięknie!

więcej zwiń
0308.2021

SEMPRE - PRACE ELEWACYJNE

Z radością prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia z budowy inwestycji Sempre na wrocławskim Tarnogaju. A jest się czym chwalić!

Informujemy, iż rozpoczęte zostały już pierwsze prace nad elewacją budynku, a w części budynku przystąpiliśmy już do montażu okien. Trwają również intensywne prace wewnątrz mieszkań związane z realizacją ścian działowych oraz instalacji. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji mieszkań: ZAREZERWUJ. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 71 33 43 888 lub sprzedaz@dewelopart.pl. 

więcej zwiń
3105.2021

SEMPRE - ściany działowe

Budynek inwestycji SEMPRE rośnie w oczach! Z radością przedstawiamy zdjęcia prezentujące postęp prac inwestycji przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu (Osiedle Tarnogaj)! 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. W klatce K3 realizujemy już kondygnację 2 piętra! W międzyczasie rozpoczęliśmy stawianie ścian działowych oraz trwają pierwsze prace związane z instalacjami elektrycznymi. 

więcej zwiń
2204.2021

SEMPRE - ściany i instalacje

Witamy Was dzisiaj nowymi zdjęciami z postępów prac na inwestycji Sempre przy ul. Pięknej na Wrocławskim Tarnogaju! 

Obecnie realizowane są:

✔ instalacje elektryczne w garażach podziemnych
✔ ściany parterowe w klatkach 1 i 2
✔ strop nad 1 piętrem w klatce 3

więcej zwiń
0104.2021

SEMPRE - 1 piętro w K3

SEMPRE pnie się do góry! Z dumą prezentujemy zdjęcia z realizacji naszej inwestycji na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu. 

Obecnie wykonujemy prace dot. realizacji stropu nad garażem -1 na klatkach 1 i 2, a także instalacji elektrycznych w garażu -2. A to nie wszystko! W klatce K3 widać już prace związane z kondygnacją 1 piętra.

więcej zwiń
2202.2021

SEMPRE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Mimo, iż za oknami piękne słońce, chcielibyśmy Wam pokazać kolejny post w dzienniku budowy, skąpanego w śniegu Sempre! Praca w inwestycji na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu wre! 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
0102.2021

ZIMOWE SEMPRE - POSTĘP PRAC

Za oknami zima na całego! Mimo to nie zwalniamy tempa. W SEMPRE przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu trwają nieustanne prace dot. realizacji kondygnacji podziemnych. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących postęp prac. 

więcej zwiń
1812.2020

SEMPRE - ściany i strop -2

Na SEMPRE praca wre! W ramach inwestycji przy ul. Pięknej 66 na wrocławskim Tarnogaju realizowane są prace dot. płyty fundamentowej, ścian na poziomie -2 oraz częściowo stropu nad tą kondygnacją.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć pokazującej postęp prac.

więcej zwiń
0112.2020

Sempre - prace konstrukcyjne poziom -1 i -2

Prace na budowie inwestycji SEMPRE idą pełną parą! Mimo niesprzyjających warunków trwają intensywne prace konstrukcyjne na poziomie -1 i -2 oraz kontynuowane są w części prace ziemne. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań w inwestycji przy ul. Pięknej 66 Wrocław, Tarnogaj. To idealny moment, by wybrać mieszkanie idealne dla swoich potrzeb. Kliknij, by przejść do WYSZUKIWARKI MIESZKAŃ

więcej zwiń
0211.2020

SEMPRE - POSTĘP PRAC

Drodzy Klienci! Nie zwalniamy tempa. Na Sempre przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu trwają intensywne prace na kondygnacjach podziemnych.

Z radością również informujemy, iż oznakowaliśmy naszą inwestycję - teraz każdy z Państwa bez problemu będzie mógł ją zlokalizować i obejrzeć "na żywo". 

więcej zwiń
0210.2020

SEMPRE - rozpoczęte prace budowlane

Z ogromną radością prezentujemy pierwsze zdjęcia z terenu naszej nowej inwestycji SEMPRE, zlokalizowanej na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu. Informujemy, że prace zostały rozpoczęte! 

To idealny moment, by wybrać mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb, z pełnej puli dostępnych mieszkań w projekcie. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki mieszkań oraz bezpłatnej rezerwacji na 7 dni:  ZAREZERWUJ MIESZKANIE.

więcej zwiń
2008.2020

Inwestycja Sempre

Z ogromną radością informujemy, iż rozpoczęte zostały pierwsze prace budowlane na terenie nowej inwestycji na wrocławskim Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66. Zachęcamy do zapoznania się z lokalizacją inwestycji SEMPRE.

 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem mieszkania w inwestycji Sempre zapraszamy do wyszukiwarki mieszkań Sempre.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ