Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik budowy

2306.2022

SEMPRE - zakończenie budowy już wkrótce

Zakończenie budowy inwestycji SEMPRE już wkrótce! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z realizacji inwestycji przy ul. Pięknej 66 (Wrocław, Tarnogaj). 

Trwa realizacja drogi dojazdowej oraz ostatnie prace wykończeniowe wraz z zagospodarowaniem terenu.

więcej zwiń
2202.2022

SEMPRE - logo inwestycji

Z radością dzielimy się informacją, iż na budynku inwestycji SEMPRE przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu pojawiło się logo DewelopART! 

W ofercie inwestycji pozostały już tylko 4 mieszkania! Zachęcamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży celem poznania szczegółów, a także do bezpłatnej rezerwacji mieszkań na 7 dni klikając REZERWUJ. A dodatkowo do każdego mieszkania oferujemy BON na 10 000 zł do sieci sklepów Neonet i/lub Leroy Merlin! 

więcej zwiń
0902.2022

SEMPRE - prace wykończeniowe

Z radością aktualizujemy postęp prac w inwestycji SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju. Obecnie kontynuujemy prace elewacyjne oraz wykończeniowe wewnątrz budynku. W trakcie jest również realizacja konstrukcji rampy na -1 oraz montaż barierek na balkonach.
 

W ofercie inwestycji pozostały już tylko 4 mieszkania! Zachęcamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży celem poznania szczegółów, a także do bezpłatnej rezerwacji mieszkań na 7 dni. A dodatkowo do każdego mieszkania oferujemy BON na 10 000 zł do sieci sklepów Neonet i/lub Leroy Merlin!

więcej zwiń
0212.2021

Jesienne SEMPRE

Za oknami pierwsze podrygi zimy, ale my nie zwalniamy tempa! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących jeszcze jesienną aurę na terenie realizowanej inwestycji SEMPRE przy ul. Pięknej 66. 

Trwają nieustannie prace elewacyjne, a wewnątrz mieszkań instalacyjne oraz tynkarskie. W ofercie pozostało już tylko kilka mieszkań! Przypominamy o możliwości bezpłatnej rezerwacji: ZAREZERWUJ

więcej zwiń
0411.2021

SEMPRE pięknieje w oczach!

Nasze SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju prezentuje się coraz piękniej! W części budynku jest już prawie gotowa elewacja od strony południowej, a na balkonach pojawiają się pierwsze balustrady.
 

Jeśli jesteście zainteresowani mieszkaniem w tej inwestycji, zapraszamy do WYSZUKIWARKI, gdzie możecie sprawdzić aktualną ofertę. W sprzedaży pozostało już tylko kilka mieszkań! 

więcej zwiń
0110.2021

SEMPRE - POSTĘP PRAC

Mimo jesiennej aury za oknem, prace przy realizacji inwestycji SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju trwają nieustannie. Zachęcamy do zapoznania się z postępami prac. 

W mieszkaniach rozpoczęły się prace tynkarskie, ponadto kontynuowane są prace instalacyjne oraz elewacyjne. 

więcej zwiń
1708.2021

E-WIZYTA SEMPRE 12.08.2021 R.

W ubiegłym tygodniu realizowaliśmy pierwszą e-wizytę z inwestycji SEMPRE na wrocławskim Tarnogaju. Dla tych z Państwa, którzy nie zdążyli jej zobaczyć na naszym Facebooku lub Instagramie, załączamy relację na zdjęciach.

Po wizycie na inwestycji, z całą pewnością możemy stwierdzić, że nazwa ulicy nie jest tu przypadkowa – będzie pięknie!

więcej zwiń
0308.2021

SEMPRE - PRACE ELEWACYJNE

Z radością prezentujemy Państwu najnowsze zdjęcia z budowy inwestycji Sempre na wrocławskim Tarnogaju. A jest się czym chwalić!

Informujemy, iż rozpoczęte zostały już pierwsze prace nad elewacją budynku, a w części budynku przystąpiliśmy już do montażu okien. Trwają również intensywne prace wewnątrz mieszkań związane z realizacją ścian działowych oraz instalacji. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji mieszkań: ZAREZERWUJ. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 71 33 43 888 lub sprzedaz@dewelopart.pl. 

więcej zwiń
3105.2021

SEMPRE - ściany działowe

Budynek inwestycji SEMPRE rośnie w oczach! Z radością przedstawiamy zdjęcia prezentujące postęp prac inwestycji przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu (Osiedle Tarnogaj)! 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. W klatce K3 realizujemy już kondygnację 2 piętra! W międzyczasie rozpoczęliśmy stawianie ścian działowych oraz trwają pierwsze prace związane z instalacjami elektrycznymi. 

więcej zwiń
2204.2021

SEMPRE - ściany i instalacje

Witamy Was dzisiaj nowymi zdjęciami z postępów prac na inwestycji Sempre przy ul. Pięknej na Wrocławskim Tarnogaju! 

Obecnie realizowane są:

✔ instalacje elektryczne w garażach podziemnych
✔ ściany parterowe w klatkach 1 i 2
✔ strop nad 1 piętrem w klatce 3

więcej zwiń
0104.2021

SEMPRE - 1 piętro w K3

SEMPRE pnie się do góry! Z dumą prezentujemy zdjęcia z realizacji naszej inwestycji na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu. 

Obecnie wykonujemy prace dot. realizacji stropu nad garażem -1 na klatkach 1 i 2, a także instalacji elektrycznych w garażu -2. A to nie wszystko! W klatce K3 widać już prace związane z kondygnacją 1 piętra.

więcej zwiń
2202.2021

SEMPRE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Mimo, iż za oknami piękne słońce, chcielibyśmy Wam pokazać kolejny post w dzienniku budowy, skąpanego w śniegu Sempre! Praca w inwestycji na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu wre! 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
0102.2021

ZIMOWE SEMPRE - POSTĘP PRAC

Za oknami zima na całego! Mimo to nie zwalniamy tempa. W SEMPRE przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu trwają nieustanne prace dot. realizacji kondygnacji podziemnych. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć prezentujących postęp prac. 

więcej zwiń
1812.2020

SEMPRE - ściany i strop -2

Na SEMPRE praca wre! W ramach inwestycji przy ul. Pięknej 66 na wrocławskim Tarnogaju realizowane są prace dot. płyty fundamentowej, ścian na poziomie -2 oraz częściowo stropu nad tą kondygnacją.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć pokazującej postęp prac.

więcej zwiń
0112.2020

Sempre - prace konstrukcyjne poziom -1 i -2

Prace na budowie inwestycji SEMPRE idą pełną parą! Mimo niesprzyjających warunków trwają intensywne prace konstrukcyjne na poziomie -1 i -2 oraz kontynuowane są w części prace ziemne. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych mieszkań w inwestycji przy ul. Pięknej 66 Wrocław, Tarnogaj. To idealny moment, by wybrać mieszkanie idealne dla swoich potrzeb. Kliknij, by przejść do WYSZUKIWARKI MIESZKAŃ

więcej zwiń
0211.2020

SEMPRE - POSTĘP PRAC

Drodzy Klienci! Nie zwalniamy tempa. Na Sempre przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu trwają intensywne prace na kondygnacjach podziemnych.

Z radością również informujemy, iż oznakowaliśmy naszą inwestycję - teraz każdy z Państwa bez problemu będzie mógł ją zlokalizować i obejrzeć "na żywo". 

więcej zwiń
0210.2020

SEMPRE - rozpoczęte prace budowlane

Z ogromną radością prezentujemy pierwsze zdjęcia z terenu naszej nowej inwestycji SEMPRE, zlokalizowanej na Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66 we Wrocławiu. Informujemy, że prace zostały rozpoczęte! 

To idealny moment, by wybrać mieszkanie dopasowane do swoich potrzeb, z pełnej puli dostępnych mieszkań w projekcie. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki mieszkań oraz bezpłatnej rezerwacji na 7 dni:  ZAREZERWUJ MIESZKANIE.

więcej zwiń
2008.2020

Inwestycja Sempre

Z ogromną radością informujemy, iż rozpoczęte zostały pierwsze prace budowlane na terenie nowej inwestycji na wrocławskim Tarnogaju, przy ul. Pięknej 66. Zachęcamy do zapoznania się z lokalizacją inwestycji SEMPRE.

 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem mieszkania w inwestycji Sempre zapraszamy do wyszukiwarki mieszkań Sempre.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ