Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Lokalizacja Calma - ul. Kamieńskiego 202

Sprawdź jak dojechać

Infrastruktura / legenda: (kliknij w ikonę lub adres)

Komunikacja

Lokalizacja inwestycji CALMA to prawdziwa komunikacyjna perełka! Dojazd do obu wrocławskich obwodnic zajmie nie więcej niż pięć minut. Obwodnica Śródmiejska oraz Węzeł Wrocław Północ Autostradowej Obwodnicy Wrocławia to możliwość podróżowania komfortowo i bez korków. Szybki dojazd do ulicy Żmigrodzkiej zapewnia sprawną komunikację do centrum miasta.

Osoby preferujące komunikację miejską, autobusami dotrą na Pawłowice, Gaj, Wojszyce i pl. Kromera – idealny węzeł przesiadkowy. Można również dojechać do ulicy Żmigrodzkiej i z Pętli Poświętne jedną z linii tramwajowych dotrzeć na Dworzec Nadodrze, Biskupin, Klecinę, Tarnogaj, na Rynek oraz do Parku Południowego.

Autobusy: 130, 144, K, 930, 247

Tramwaj (Pętla Poświętne): 1, 7, 15

Infrastruktura

W promieniu 1,5 km mieszkańcy znajdą wszystko, czego potrzebują do wygodnego codziennego funkcjonowania. Zakupy - od centrów handlowych Marino czy Korona, poprzez dyskonty takie jak Biedronka, Lidl, Aldi, do małych osiedlowych sklepików. Fani zakupów na placach targowych mogą wybrać się na ulicę Obornicką lub w niedzielę na popularny bazar Młyn. Bank, poczta, salony kosmetyczne i fryzjerskie czy bary by smacznie zjeść coś na szybko – to wszystko znajduje się w bliskim sąsiedztwie inwestycji.

Ale nie tylko! Apteki, dwa duże szpitale, przychodnie, gabinety stomatologiczne, przychodnia Lux-Medu będą służyć pomocą mieszkańcom, a o ich zwierzęcych przyjaciół zadbają dwie z najlepszych we Wrocławiu lecznic weterynaryjnych.

Sport i rozrywka

Po dachem czy na świeżym powietrzu? Jeśli pod dachem, do dyspozycji mieszkańcy mają Fitness Academy z szeroką ofertą zajęć w Centrum Handlowym Marino, krytą pływalnie Akademii Wojsk Lądowych lub Grotę Solną usytuowaną po drugiej stronie ulicy.

Lubiący ruch na świeżym powietrzu, docenią sąsiedztwo zielonych Karłowic i najbliższy karłowicki Park Marii Dąbrowskiej z placem zabaw z pirackim statkiem, huśtawkami, zjeżdżalnią , z różnorodnymi nasadzeniami, idealne miejsce by w bezpiecznych warunkach uczyć się jazdy na rowerku.

Dla fanów jazdy na rowerze czekają liczne ścieżki rowerowe - między innymi nowe wały widawskie, które niebawem zawiodą między innymi do Trzebnicy. Rowerem na Biskupin? Oczywiście! A po drodze plaże nad Odrą, odremontowane wały i Stadion Olimpijski. Dla miłośników rolek asfaltowe ścieżki rowerowe pozwolą aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Edukacja

W ofercie edukacyjnej w najbliższej okolicy znajdują się państwowe i prywatne placówki: żłobki, przedszkola i szkoła podstawowa.


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ