Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Dziennik Calma

2005.2019

CALMA - ROZPOCZĘTE PRACE BUDOWLANE

Drodzy Klienci,

z ogromną radością prezentujemy Państwu pierwsze zdjęcia z terenu naszej nowej inwestycji CALMA, zlokalizowanej przy zbiegu ulic Kamieńskiego i Falzmanna we Wrocławiu. Informujemy, że rozpoczęliśmy już prace budowlane! 

więcej zwiń
2005.2019

Wkrótce rozpoczęcie sprzedaży inwestycji CALMA

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nową inwestycję: CALMA. 


Prezentujemy Państwu:

Lokalizację Calma
Opis inwestycji Calma
Wizualizacje Calma
Aranżacje Calma

Szczegółowa oferta mieszkań już wkrótce będzie dostępna online. Jeśli są Państwo zainteresowani proponowaną lokalizacją w dzielnicy Poświętne we Wrocławiu prosimy o kontakt z działem sprzedaży

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ