Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik Calma

1701.2020

CALMA - ŚCIANY 2 PIĘTRA

Słoneczna pogoda sprzyja pracom budowlanym!  Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z realizacji inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202! 

W ostatnim czasie zostały wykonane ściany 2 piętra. Obecnie realizowany jest strop nad 2 piętrem oraz wykonywana jest izolacja termiczna stropu w garażu. 

więcej zwiń
1812.2019

CALMA - WYKONANY STROP NAD 1 PIĘTREM

Inwestycja CALMA rośnie w oczach! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących postęp prac na terenie inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Wykonane zostały już ściany nośne I piętra, obecnie dobiegają końca prace nad realizacją stropu I piętra. Jeszcze w tym roku planowane jest wykonanie większości ścian nośnych II piętra! 

więcej zwiń
0412.2019

JESIENNA CALMA - ŚCIANY 1 PIĘTRA

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z jesienną odsłoną inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. Obecnie realizowane są prace konstrukcyjne 1 piętra. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
1810.2019

CALMA - MUROWANIE ŚCIAN PARTERU

Z nieskrywaną radością prezentujemy postęp prac z realizacji inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202, gdzie rozpoczęte zostały już prace murarskie ścian parteru! 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
0410.2019

20 % Zaawansowania prac - CALMA

Szanowni Państwo, 

zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z realizaji inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu! Inwestycja posiada już 20 % zaawansowania prac. 

więcej zwiń
1209.2019

CALMA - ZDJĘCIA Z BUDOWY

W ramach prac na terenie inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 (Osiedle Poświętne) we Wrocławiu kontynuujemy prace związane z wykonywaniem elementów konstrukcyjnych garażu. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
2208.2019

CALMA - STROP NAD GARAŻEM

Drodzy Klienci,

z radością zachęcamy do zapoznania się z postępami prac na naszej nowej inwestycji CALMA prz ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu, na osiedlu Poświętne. 

W ramach prowadzonych prac kontynuowane są prace związane z wykonywaniem elementów konstrukcyjnych na poziomie garażu oraz strop i podciągi nad garażem. 

więcej zwiń
2507.2019

CALMA - ŚCIANY GARAŻU

W ramach budowy inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu wykonano już 65 % płyty fundamentowej. Trwają przygotowania do realizacji ścian i słupów garażu. 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą postęp prac. 

więcej zwiń
2606.2019

CALMA - IZOLACJA I ZBROJENIE PŁYTY FUNDAMENTOWEJ

Prace budowlane na CALMIE nie zwalniają tempa! Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z realizacji inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

W ramach prowadzonych prac trwa obecnie izolacja i zbrojenie płyty fundamentowej.

więcej zwiń
2005.2019

CALMA - ROZPOCZĘTE PRACE BUDOWLANE

Drodzy Klienci,

z ogromną radością prezentujemy Państwu pierwsze zdjęcia z terenu naszej nowej inwestycji CALMA, zlokalizowanej przy zbiegu ulic Kamieńskiego i Falzmanna we Wrocławiu. Informujemy, że rozpoczęliśmy już prace budowlane! 

więcej zwiń
2005.2019

Wkrótce rozpoczęcie sprzedaży inwestycji CALMA

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nową inwestycję: CALMA. 


Prezentujemy Państwu:

Lokalizację Calma
Opis inwestycji Calma
Wizualizacje Calma
Aranżacje Calma

Szczegółowa oferta mieszkań już wkrótce będzie dostępna online. Jeśli są Państwo zainteresowani proponowaną lokalizacją w dzielnicy Poświętne we Wrocławiu prosimy o kontakt z działem sprzedaży

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ