Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik Calma

1101.2021

CALMA - CZĘŚCI WSPÓLNE BUDYNKU

W CALMIE nie tylko elewacja robi wrażenie! Zadbaliśmy, by Mieszkańcy naszej inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu z przyjemnością wracali do domów, ciesząc oko pięknym i domowym stylem wykończenia części wspólnych! 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć.

więcej zwiń
1612.2020

GOTOWA CALMA - ZDJĘCIA INWESTYCJI

Z dumą i radością prezentujemy Państwu zdjęcia zrealizowanej i oddanej do użytku inwestycji CALMA we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu.

Zachęcamydo obejrzenia galerii zdjęć inwestycji z zewnątrz. 

więcej zwiń
1512.2020

CALMA - ODBIORY MIESZKAŃ

Odbiory mieszkań w CALMIE rozpoczęte! Już dziś pierwsi Mieszkańcy otrzymają wyczekane klucze do swoich mieszkań przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Jak zawsze w terminie, jak zawsze przed czasem i to mimo panującej pandemii. Jesteśmy ogromnie szczęśliwi i dumni, że już w 10 inwestycji DewelopART Nasi Nabywcy będą mogli cieszyć się swoim własnym M.

A dla wszystkich poszukujących mieszkań 2-pokojowych mamy super informację! W ofercie posiadamy GOTOWE mieszkanie 2-pokojowe 40 m2 na 1 piętrze z dużym balkonem, tylko teraz w wyjątkowej promocji: SPRAWDŹ!

więcej zwiń
0911.2020

CALMA - zdjęcia inwestycji

Zachęcamy do obejrzenia słonecznych zdjęć naszej pięknej CALMY przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Cieszymy się, iż już wkrótce nasi Klienci będą mogli odebrać klucze i cieszyć się komfortem mieszkania w Calmie na co dzień! 

więcej zwiń
2810.2020

CALMA - części wspólne budynku

Z nieskrywaną dumą prezentujemy zdjęcia przedstawiające przykładowe części wspólne inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Materiały imitujące drewno zostały zastosowane nie tylko na elewacji budynku, ale również w częściach wspólnych. Mamy nadzieję, że podobnie jak Nam, projekt się Państwu spodoba! 

więcej zwiń
1510.2020

SŁONECZNA CALMA

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć skąpanej w słońcu Calmy przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu! Jesień na Calmie jest piękna! 

W ofercie pozostało już tylko kilka mieszkań 2-pokojowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji mieszkań. W Calmie możesz zamieszkać jeszcze tej zimy! POZNAJ OFERTĘ DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

więcej zwiń
0409.2020

CALMA - POSTĘP PRAC

Nasza inwestycja CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu wkrótce będzie gotowa! Trwają ostatnie prace wykończeniowe oraz te dotyczące zagospodarowania terenu. 

W ofercie pozostało już tylko dziesięć mieszkań 2-pokojowych. Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji klikając: WYBIERZ MIESZKANIE. Dla 2 pierwszych Klientów przygotowaliśmy SPECJALNĄ OFERTĘ! Zadzwoń: 71 33 43 888 i dowiedz się więcej szczegółów. 

więcej zwiń
1808.2020

SŁONECZNA CALMA - AKTUALIZACJA PRAC

Pogoda sprzyja pracom wykończeniowym, a zakończenie prac zbliża się wielkimi krokami! Nasza inwestycja Calma przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu wkrótce będzie gotowa. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą postęp prac. 

Nie czekaj, zarezerwuj swoje wymarzone M już teraz klikając: ZAREZERWUJ BEZPŁATNIE

więcej zwiń
0508.2020

CALMA - Koniec budowy już wkrótce

Prace na Calmie idą pełną parą! Nasza inwestycja przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu (Osiedle Poświętne) zbliża się do finałowych prac. Koniec budowy już wkrótce! 

Z radością informujemy o przedłużeniu WAKACYJNEJ PROMOCJI do 31.08.2020 r. Tylko teraz przy zakupie mieszkania 2-pokojowego otrzymają Państwo rabat do 23 000 zł lub BON do 4 500 zł na AGD lub wykończenie mieszkania! Dostępność mieszkań w ofercie sprawdzą Państwo TUTAJ

więcej zwiń
1007.2020

CALMA - PRACE WYKOŃCZENIOWE

Koniec budowy zbliża się wielkimi krokami! Inwestycja CALMA pięknieje w oczach. Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących postęp prac w inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

W ofercie pozostało już niewiele mieszkań - nie czekaj i zarezerwuj bezpłatnie swoje wymarzone mieszkanie już teraz. 

więcej zwiń
2206.2020

CALMA - elewacja

Z radością prezentujemy Państwu część wykonanej elewacji budynku CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. Przypominamy, iż w sprzedaży pozostało już tylko kilka ostatnich mieszkań i lokali usługowych. 

Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji swojego wymarzonego mieszkania KLIKNIJ TU.

więcej zwiń
0906.2020

CALMA - DACH I POSADZKI

Prace tynkarskie, posadzki w mieszkaniach oraz pokrycie dachu - to tylko nieliczne z prac aktualnie wykonywanych na terenie inwestycji CALMA, realizowanej przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Jednocześnie przypominamy o możliwości niezobowiązującej rezerwacji mieszkań klikając: ZAREZERWUJ BEZPŁATNIE

więcej zwiń
2005.2020

CALMA - wiosenne widoki

Wiosenne widoki z inwestycji CALMA! Zakończenie budowy już w sierpniu! Zachęcamy do bezpłatnej rezerwacji swojego wymarzonego mieszkania: ZAREZERWUJ

więcej zwiń
0505.2020

CALMA - LOGO na OGRODZENIU

Z nieskrywaną dumą prezentujemy LOGO DewelopART na ogrodzeniu inwestycji CALMA, realizowanej przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. W sprzedaży pozostało już tylko kilkanaście mieszkań! Sprawdź i zarezerwuj swoje wymarzone mieszkanie ONLINE!

Aktualnie kontynuujemy prace związane z realizacją elewacji, tynków ścian wewnętrznych, instalacji elektrycznych i hydraulicznych, a także rozpoczęte zostały prace dekarskie oraz ogrodzenia terenu w zakresie ścian żelbetowych.

więcej zwiń
2503.2020

CALMA - POSTĘP PRAC

Mimo niełatwych okoliczności budowa CALMY trwa cały czas! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z realizacji inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. Przypominamy o możliwości REZERWACJI mieszkania/lokalu BEZ WYCHODZENIA Z DOMU klikając tutaj

Na zdjęciach prezentujemy aktualny stan budowy, m. in. rozpoczęte prace elewacyjne oraz realizacji instalacji elektrcznych, wodno-kanalizacyjnych i wentylacyjnych. Ponadto kontynuujemy stawianie ścianek działowych i montaż stolarki okiennej na ostatnich kondygnacjach. W trakcie są robotowy żelbetowe poddasza. 

więcej zwiń
2602.2020

CALMA - ŚCIANY DZIAŁOWE

Pierwsze ściany działowe na CALMIE! Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy stawianie ścian działowych w inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu, na Osiedlu Poświętne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z budowy! 

Jednocześnie realizowany jest także strop nad 3 piętrem. 

więcej zwiń
1701.2020

CALMA - ŚCIANY 2 PIĘTRA

Słoneczna pogoda sprzyja pracom budowlanym!  Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z realizacji inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202! 

W ostatnim czasie zostały wykonane ściany 2 piętra. Obecnie realizowany jest strop nad 2 piętrem oraz wykonywana jest izolacja termiczna stropu w garażu. 

więcej zwiń
1812.2019

CALMA - WYKONANY STROP NAD 1 PIĘTREM

Inwestycja CALMA rośnie w oczach! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących postęp prac na terenie inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

Wykonane zostały już ściany nośne I piętra, obecnie dobiegają końca prace nad realizacją stropu I piętra. Jeszcze w tym roku planowane jest wykonanie większości ścian nośnych II piętra! 

więcej zwiń
0412.2019

JESIENNA CALMA - ŚCIANY 1 PIĘTRA

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z jesienną odsłoną inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. Obecnie realizowane są prace konstrukcyjne 1 piętra. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
1810.2019

CALMA - MUROWANIE ŚCIAN PARTERU

Z nieskrywaną radością prezentujemy postęp prac z realizacji inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202, gdzie rozpoczęte zostały już prace murarskie ścian parteru! 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
0410.2019

20 % Zaawansowania prac - CALMA

Szanowni Państwo, 

zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z realizaji inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu! Inwestycja posiada już 20 % zaawansowania prac. 

więcej zwiń
1209.2019

CALMA - ZDJĘCIA Z BUDOWY

W ramach prac na terenie inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego 202 (Osiedle Poświętne) we Wrocławiu kontynuujemy prace związane z wykonywaniem elementów konstrukcyjnych garażu. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
2208.2019

CALMA - STROP NAD GARAŻEM

Drodzy Klienci,

z radością zachęcamy do zapoznania się z postępami prac na naszej nowej inwestycji CALMA prz ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu, na osiedlu Poświętne. 

W ramach prowadzonych prac kontynuowane są prace związane z wykonywaniem elementów konstrukcyjnych na poziomie garażu oraz strop i podciągi nad garażem. 

więcej zwiń
2507.2019

CALMA - ŚCIANY GARAŻU

W ramach budowy inwestycji CALMA przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu wykonano już 65 % płyty fundamentowej. Trwają przygotowania do realizacji ścian i słupów garażu. 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą postęp prac. 

więcej zwiń
2606.2019

CALMA - IZOLACJA I ZBROJENIE PŁYTY FUNDAMENTOWEJ

Prace budowlane na CALMIE nie zwalniają tempa! Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z realizacji inwestycji przy ul. Kamieńskiego 202 we Wrocławiu. 

W ramach prowadzonych prac trwa obecnie izolacja i zbrojenie płyty fundamentowej.

więcej zwiń
2005.2019

CALMA - ROZPOCZĘTE PRACE BUDOWLANE

Drodzy Klienci,

z ogromną radością prezentujemy Państwu pierwsze zdjęcia z terenu naszej nowej inwestycji CALMA, zlokalizowanej przy zbiegu ulic Kamieńskiego i Falzmanna we Wrocławiu. Informujemy, że rozpoczęliśmy już prace budowlane! 

więcej zwiń
2005.2019

Wkrótce rozpoczęcie sprzedaży inwestycji CALMA

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu nową inwestycję: CALMA. 


Prezentujemy Państwu:

Lokalizację Calma
Opis inwestycji Calma
Wizualizacje Calma
Aranżacje Calma

Szczegółowa oferta mieszkań już wkrótce będzie dostępna online. Jeśli są Państwo zainteresowani proponowaną lokalizacją w dzielnicy Poświętne we Wrocławiu prosimy o kontakt z działem sprzedaży

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższe zgody nie są obligatoryjne, ale jeśli użytkownik ich nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ