Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik budowy

1006.2021

CALMA3 - kondygnacja -1

Drodzy Klienci! Chwalimy się Wam postępem prac na terenie nowej inwestycji CALMA3 przy ul. L. Kubali we Wrocławiu! Trwają obecnie intensywne prace nad realizacją kondygnacji -1.

Zachęcamy do rezerwacji swojego wymarzonego mieszkania. Początek sprzedaży to idealny moment, by znaleźć idealne mieszkanie pod własne potrzeby. Już teraz ZAREZERWUJ MIESZKANIE na okres 7 dni! 

więcej zwiń
2604.2021

Nowa inwestycja CALMA 3, 117 mieszkań na Osiedlu Poświętne we Wrocławiu

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy realizację nowej inwestycji CALMA 3.
Prace budowlane ruszyły, a budynek ma powstać w III kwartale 2023 roku. Zachęcamy do zapoznania się z lokalizacją inwestycji CALMA 3.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań klikając w wyszukiwarkę mieszkań CALMA3.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ