Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik budowy

1701.2022

Calma3 - ściany i strop 1 piętra

Z radością prezentujemy skąpaną w promieniach słonecznych inwestycję Calma3! W naszej inwestycji przy ul. L. Kubali we Wrocławiu zmieniło się wiele! 

Trwają nieustanne prace konstrukcyjne, w trakcie ściany 1 piętra, częściowo strop nad 1 piętrem. 

więcej zwiń
1711.2021

CALMA3 - STROP NAD PARTEREM

Nasza inwestycja CALMA3, na wrocławskim osiedlu Poświętne pnie się do góry! Z radością informujemy, iż realizujemy już strop nad parterem. 

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami prezentującymi postęp prac. W Calma3 każdy znajdzie rozkład dopasowany do swoich potrzeb! Przypominamy o możliwości bezpłatnej rezerwacji mieszkań na okres 7 dni: WYSZUKAJ MIESZKANIE

więcej zwiń
1910.2021

CALMA3 - PIERWSZE ŚCIANY PARTERU

Wiemy jak jesteście ciekawi postępów prac na naszych inwestycjach, dlatego już dziś przedstawiamy Wam najnowsze zdjęcia z inwestycji CALMA3! 

Konstrukcja hali garażowej jest już ukończona, a na parterze zaczęły pojawiać się pierwsze ściany. Zarys budynku jest już coraz bardziej widoczny, a już niebawem zobaczymy pierwsze kondygnacje naziemne!  

więcej zwiń
0809.2021

CALMA3 - STROP NAD KONDYGNACJĄ -1

Piękna pogoda sprzyja pracom na terenie inwestycji CALMA3 (Wrocław, Poświętne)! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć, prezentującą postęp prac. 

Realizowany jest obecnie strop nad poziomem hali garażowej. Nie zwlekaj i ZAREZERWUJ swoje wymarzone mieszkanie! 

więcej zwiń
2907.2021

CALMA3 - POSTĘP PRAC

Drodzy Klienci! Z przyjemnością chwalimy się postępami prac na terenie inwestycji Calma3 na wrocławskim osiedlu Poświętne (ul. L. Kubali). 

Trwają nieustanne prace związane z realizacją kondygnacji -1. Być może wygląda to na początek, ale proszę nam wierzyć, solidne podstawy już mamy! Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
1006.2021

CALMA3 - kondygnacja -1

Drodzy Klienci! Chwalimy się Wam postępem prac na terenie nowej inwestycji CALMA3 przy ul. L. Kubali we Wrocławiu! Trwają obecnie intensywne prace nad realizacją kondygnacji -1.

Zachęcamy do rezerwacji swojego wymarzonego mieszkania. Początek sprzedaży to idealny moment, by znaleźć idealne mieszkanie pod własne potrzeby. Już teraz ZAREZERWUJ MIESZKANIE na okres 7 dni! 

więcej zwiń
2604.2021

Nowa inwestycja CALMA 3, 117 mieszkań na Osiedlu Poświętne we Wrocławiu

Z radością informujemy, iż rozpoczęliśmy realizację nowej inwestycji CALMA 3.
Prace budowlane ruszyły, a budynek ma powstać w III kwartale 2023 roku. Zachęcamy do zapoznania się z lokalizacją inwestycji CALMA 3.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań klikając w wyszukiwarkę mieszkań CALMA3.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.


Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ