Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Lokalizacja Abitare

ADRES INWESTYCJI ABITARE: WROCŁAW JORDANOWSKA

Infrastruktura / legenda: (kliknij w ikonę lub adres)

Komunikacja

Tramwajem, autobusem czy samochodem? Wygodne korzystanie z komunikacji miejskiej zapewnia bliskość pętli tramwajowej z pięcioma liniami tramwajowymi, oraz sześć linii autobusowych.
Wyjazd w Mokronosie na AOW i autostradę A4 oddalony około kilometra od inwestycji zapewnia sprawną komunikacje samochodową poprzez łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta.

Tramwaje: 4, 5, 11, 14, 20
Autobusy: A, 107, 125, 251, 319, 325

Infrastruktura

Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy – w promieniu do 2 km od Abitare, zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców. Będą mogli oni korzystać z osiedlowych sklepików, czy też oferującej szeroki asortyment Biedronki. Apteki, przychodnie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, stacja paliw dostępne są w promieniu kilometra.

Sport i rozrywka

Okolica Abitare sprzyja różnorodnym aktywnościom. Park Grabiszyński i Lasek Oporowski zachęcają do spacerów i jazdy na rowerach. Latem na plażę zaprasza Jeziorko Kąpielowe przy ul. Harcerskiej 38 - można się kąpać, plażować i grillować. W sąsiedztwie Abitare znajduje się Ośrodek Rekreacji Konnej „Hucuł” i Szkoła Jazdy Konnej – już pięciolatki mogą tam uczyć się jazdy konnej na kucach, jak również młodzież i dorośli - pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, niezależnie od warunków atmosferycznych (kryta ujeżdżalnia).

Edukacja

Oferta edukacyjna jest bardzo szeroka - to zarówno państwowe i jak i prywatne placówki edukacyjne: przedszkola i szkoły podstawowe.


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ