Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Dziennik Abitare

1102.2019

ABITARE - ROZPOCZĘTE PRACE INSTALACYJNE

Szanowni Klienci, 

z radością zapraszamy do obejrzenia zdjęć z postępów prac realizowanej na Oporowie inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. 

Aktualnie w bud. B1 realizowana jest już konstrukcja 3 piętra oraz rozpoczęte zostały prace nad wewnętrznymi instalacjami sanitarnymi. W pozostałych budynkach trwają intensywne prace związane z realizacją stropu nad 1 piętrem (bud. B2 i B3) oraz konstrukcyjne stropu nad garażem w bud. B4. 

więcej zwiń
0901.2019

ABITARE - ŚCIANY II PIĘTRA BUD. B1

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy zdjęcia realizowanych prac w inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej we Wrocławiu! W bud. B1 rozpoczęte zostały prace nad II piętrem budynku! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Trwają intensywne prace nad kondygnacjami naziemnymi budynków: B1 - II piętro, B2 i B3 - strop nad parterem, B4 - zbrojenie podciągów i stropu. 

więcej zwiń
0612.2018

ABITARE pnie się góry!

Drodzy Klienci, 

z dumą prezentujemy jak ABITARE pnie się do góry! Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z budowy przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. 

W ramach bud. B1 realizowane są już ściany 1 piętra! W pozostałych budynkach trwają prace nad kondygnacją parteru oraz ścian kondygnacji -1. 

więcej zwiń
1311.2018

ABITARE - 30 % ZAAWANSOWANIA BUDOWY

Szanowni Klienci,

z dumą zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących postęp prac na terenie inwestycji ABITARE na Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. Szczegóły prac poniżej. 

Z radością informujemy, że stan zaawansowania budowy osiągnął już 30 %! W ramach bud. B1 realizowane są ściany nośne parteru oraz strop nad parterem, a w bud. B3 strop nad garażem. Dodatkowo w bud. B2 realizujemy podciągi garażu, a w bud. B4 trwają intensywne prace zbrojeniowe płyty fundamentowej. 

więcej zwiń
1110.2018

ABITARE - ściany parteru B1

Drodzy Klienci,

z ogromną dumą zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących postęp prac inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. 

Aktualnie prowadzone są prace dot. realizacji stropu monolitycznego w bud. B2 i B3. Trwają również intensywne prace ziemne pod bud. B4 oraz rozpoczęte zostało murowanie ścian parteru w bud. B1! 

więcej zwiń
1909.2018

SŁONECZNE ABITARE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Drodzy Państwo,

zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących postęp prac na terenie inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. 

Obecnie wykonywane są prace dot. zbrojenia podciągów i układania stropu typu filigran w bud. B1, zbrojenia płyty fundamentowej w bud. B2 oraz zbrojenia stropu w bud. B3. 

więcej zwiń
3008.2018

ABITARE - strop nad garażem B1

Z radością chwalimy się postępem prac w inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie! Poniżej szczegóły smile

Aktualnie realizujemy m.in. płytę fundamentową pod budynkiem B2 oraz strop nad garażem w bud. B1. 

więcej zwiń
0308.2018

ABITARE - ściany garażu bud. B1

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy aktualne zdjęcia z postępu prac w inwestycji ABITARE na Oporowie, przy ul. Jordanowskiej 55-55c. Poniżej szczegóły prowadzonych prac.

Obecnie trwają intensywne prace związane ze zbrojeniem płyt fundamentowych bud. B1 i B3 oraz realizacją ścian garażu budynku B1. 

więcej zwiń
1207.2018

ABITARE - PRACE FUNDAMENTOWE

Drodzy Państwo,

informujemy, iż w ramach inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c na Oporowie trwają obecnie prace dot. zbrojenia i wylewania płyt fundamentowych pod budynki B1, B3 i G5. 

W pozostałej części Osiedla trwają intensywne prace ziemne. 

więcej zwiń
0307.2018

SŁONECZNE ABITARE - ZDJĘCIA

Drodzy Państwo,

z ogromną radością przedstawiamy Państwu galerię zdjęć terenu budowy na wrocławskim Oporowie, gdzie powstaje nasza nowa inwestycja ABITARE.

więcej zwiń
1306.2018

ABITARE - PRACE ZIEMNE

Drodzy Klienci,

informujemy, iż w ramach inwestycji ABITARE, na wrocławskim Oporowie trwają intensywne intensywne prace ziemne oraz prace pod płytę fundamentową bud. B1 i garażu G5.

więcej zwiń
2405.2018

ABITARE - MAKIETA INWESTYCJI

Drodzy Państwo,

z radością zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ul. Krzyckiej 82, gdzie z przyjemnością zapoznamy Państwa z makietą nowej inwestycji ABITARE, zlokalizowanej na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej! 

więcej zwiń
2405.2018

ABITARE - PRZYGOTOWANIE TERENU

Drodzy Klienci,

z radością prezentujemy zdjęcia z intensywnych prac ziemnych, prowadzonych na osiedlu ABITARE przy ul. Jordanowskiej, na wrocławskim Oporowie. 

więcej zwiń
2404.2018

WIOSNA w ABITARE

Drodzy Klienci,

z radością prezentujemy wiosenne zdjęcia działki ABITARE przy ul. Jordanowskiej na wrocławskim Oporowie. smile

więcej zwiń
2004.2018

Działka Abitare

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowej inwestycji na Oporowie.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: www.dewelopart.pl oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ