Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik Abitare

2105.2020

GOTOWE ABITARE - zdjęcia inwestycji

Z nieskrywaną radością i dumą prezentujemy Państwu zdjęcia zrealizowanej i oddanej do użytku inwestycji ABITARE we Wrocławiu przy ul. Jordanowskiej 55-55c na Oporowie. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
0304.2020

ABITARE - AKTUALNE ZDJĘCIA

Jasne mieszkania, piękna zieleń dookoła i czekający na dzieci plac zabaw, a to tylko zwiastun tego, jak przyjemna i domowa atmosfera czeka Mieszkańców tej inwestycji! Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć - ABITARE ul. Jordanowska 55-55c Wrocław. 

więcej zwiń
2012.2019

ABITARE - FINAŁOWE PRACE

Z radością prezentujemy aktualne zdjęcia z realizaji inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu! Trwają już ostatnie prace wykończeniowe, porządkowe i zagospodarowania terenu.

więcej zwiń
0412.2019

SŁONECZNE ABITARE - PRACE WYKOŃCZENIOWE

ABITARE skąpane w delikatnych promieniach zachodzącego słońca! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z postępu prac przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. 

Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe wewnątrz budynków, prace związane z zagospodarowaniem terenu, w tym układanie kostki na parkingu naziemnym oraz plac zabaw.

więcej zwiń
2910.2019

ABITARE - LOGO NA BUD. B4

Z dumą prezentujemy logo DewelopART na budynku B4 w realizowanej na Oporowie inwestycji ABITARE (przy ul. Jodanowskiej 55-55c). 

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć. 

więcej zwiń
0210.2019

80 % ZAAWANSOWANIA PRAC - ABITARE

Z radością spieszymy z informacją, iż na terenie inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu prace osiągnęły już 80 % zaawansowania! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
2308.2019

ABITARE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Z dumą i radością prezentujemy Państwu kilka zdjęć, które są widokami z okien/balkonów przyszłych mieszkańców osiedla ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć. 

więcej zwiń
2607.2019

ABITARE - 65 % ZAAWANSOWANIA PRAC

Z radością prezentujemy aktualne zdjęcia z budowy inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej. Inwestycja posiada już 65% stopnia zaawansowania prac! 

Obecnie w ramach prowadzonych prac:

a) w B1 kładzione są gładzie na sufitach oraz realizowana jest posadzka w garażu i wykończenie pomieszczeń technicznych.

b) w B2 i B3 trwają prace instalacyjne oraz elewacyjne, a także realizowane jest pokrycie dachu. 

c) w B4 stawiane są ścianki działowe oraz realizowana jest więźba dachowa oraz instalacje wewnątrz lokali mieszkalnych. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
1107.2019

ABITARE - ELEWACJA BUD. B1

Z nieskrywaną dumą prezentujemy Państwu postęp prac na terenie inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. Na budynku B1 widoczna jest już ukończona elewacja!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

więcej zwiń
0506.2019

ABITARE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Przedstawiamy Państwu najnowsze zdjęcia z realizacji inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c! Widać już wykończenie dachu, a także pierwszą część elewacji w budynku B1.

Zakres prowadzonych prac:

W bud. B1 trwają prace elewacyjne. realizowane jest pokrycie dachu oraz posadzki i instalacje w lokalach mieszkalnych.

W bud. B2 realizowane jest pokrycie dachu oraz w lokalach mieszkalnych tynki i instalacje. 

W bud. B3 trwają prace konstrukcyjne na poddaszu oraz  lokalach mieszkalnych tynki i instalacje. 

W bud. B4 rozpoczęte zostało stawianie ścianek działowych na parterze oraz prowadzone są prace konstrukcyjne stropu nad 2 piętrem. 

więcej zwiń
0805.2019

ABITARE - rozpoczęte prace elewacyjne

Zachęcamy Państwa do obejrzenia galerii zdjęć, prezentujących postęp prac na terenie inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55 na wrocławskim Oporowie. Z radością informujemy, że w bud. B1 rozpoczęte zostały już prace elewacyjne. 

Zakres pozostałych prowadzonych prac obejmuje m.in. realizację instalacji wewnętrznych sanitarnych i elektrycznych w bud. B1, B2 oraz B3, a także tynków wewnątrz pomieszczeń w bud. B1 oraz B2. W przypadku bud. B3 prowadzone są równocześnie prace konstrukcyjne 3 piętra. W bud. B4 wykonywany jest strop nad 1 piętrem. 

więcej zwiń
0504.2019

ABITARE - KONSTRUKCJA DACHU W BUD. B1

Poniżej prezentujemy aktualne zdjęcia realizowanej inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej we Wrocławiu. Z nieskrywaną radością informujemy, że w bud. B1 realizowana jest już konstrukcja dachu.  

W budynkach B2 i B3 prowadzone są prace konstrukcyjne 3 piętra, instalacyjne kondygnacji -1 i parteru oraz stawiane są ścianki działowe na 1 piętrze. W bud. B4 realizowany jest strop nad parterem. 

więcej zwiń
1303.2019

ABITARE - 40 % ZAAWANSOWANIA PRAC

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z galerią zdjęć prezentującą postęp prac w inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. Budowa osiągnęła już 40 % zaawansowania prac. 

Trwają intensywne prace nad konstrukcją 3 piętra w bud. B1, a w międzyczasie na niższych piętrach realizowane są ścianki działowe oraz instalacyjne. W bud. B2 i B3 rozpoczęto stawianie ścianek działowych na parterze oraz wykonywany jest strop nad 2 piętrem. W bud. b4 trwają prace konstrukcyjne kondygnacji parteru. 

więcej zwiń
1102.2019

ABITARE - ROZPOCZĘTE PRACE INSTALACYJNE

Szanowni Klienci, 

z radością zapraszamy do obejrzenia zdjęć z postępów prac realizowanej na Oporowie inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. 

Aktualnie w bud. B1 realizowana jest już konstrukcja 3 piętra oraz rozpoczęte zostały prace nad wewnętrznymi instalacjami sanitarnymi. W pozostałych budynkach trwają intensywne prace związane z realizacją stropu nad 1 piętrem (bud. B2 i B3) oraz konstrukcyjne stropu nad garażem w bud. B4. 

więcej zwiń
0901.2019

ABITARE - ŚCIANY II PIĘTRA BUD. B1

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy zdjęcia realizowanych prac w inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej we Wrocławiu! W bud. B1 rozpoczęte zostały prace nad II piętrem budynku! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Trwają intensywne prace nad kondygnacjami naziemnymi budynków: B1 - II piętro, B2 i B3 - strop nad parterem, B4 - zbrojenie podciągów i stropu. 

więcej zwiń
0612.2018

ABITARE pnie się góry!

Drodzy Klienci, 

z dumą prezentujemy jak ABITARE pnie się do góry! Zachęcamy do obejrzenia aktualnych zdjęć z budowy przy ul. Jordanowskiej 55-55c we Wrocławiu. 

W ramach bud. B1 realizowane są już ściany 1 piętra! W pozostałych budynkach trwają prace nad kondygnacją parteru oraz ścian kondygnacji -1. 

więcej zwiń
1311.2018

ABITARE - 30 % ZAAWANSOWANIA BUDOWY

Szanowni Klienci,

z dumą zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć prezentujących postęp prac na terenie inwestycji ABITARE na Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. Szczegóły prac poniżej. 

Z radością informujemy, że stan zaawansowania budowy osiągnął już 30 %! W ramach bud. B1 realizowane są ściany nośne parteru oraz strop nad parterem, a w bud. B3 strop nad garażem. Dodatkowo w bud. B2 realizujemy podciągi garażu, a w bud. B4 trwają intensywne prace zbrojeniowe płyty fundamentowej. 

więcej zwiń
1110.2018

ABITARE - ściany parteru B1

Drodzy Klienci,

z ogromną dumą zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących postęp prac inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. 

Aktualnie prowadzone są prace dot. realizacji stropu monolitycznego w bud. B2 i B3. Trwają również intensywne prace ziemne pod bud. B4 oraz rozpoczęte zostało murowanie ścian parteru w bud. B1! 

więcej zwiń
1909.2018

SŁONECZNE ABITARE - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Drodzy Państwo,

zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących postęp prac na terenie inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej 55-55c. 

Obecnie wykonywane są prace dot. zbrojenia podciągów i układania stropu typu filigran w bud. B1, zbrojenia płyty fundamentowej w bud. B2 oraz zbrojenia stropu w bud. B3. 

więcej zwiń
3008.2018

ABITARE - strop nad garażem B1

Z radością chwalimy się postępem prac w inwestycji ABITARE na wrocławskim Oporowie! Poniżej szczegóły smile

Aktualnie realizujemy m.in. płytę fundamentową pod budynkiem B2 oraz strop nad garażem w bud. B1. 

więcej zwiń
0308.2018

ABITARE - ściany garażu bud. B1

Drodzy Klienci,

z dumą prezentujemy aktualne zdjęcia z postępu prac w inwestycji ABITARE na Oporowie, przy ul. Jordanowskiej 55-55c. Poniżej szczegóły prowadzonych prac.

Obecnie trwają intensywne prace związane ze zbrojeniem płyt fundamentowych bud. B1 i B3 oraz realizacją ścian garażu budynku B1. 

więcej zwiń
1207.2018

ABITARE - PRACE FUNDAMENTOWE

Drodzy Państwo,

informujemy, iż w ramach inwestycji ABITARE przy ul. Jordanowskiej 55-55c na Oporowie trwają obecnie prace dot. zbrojenia i wylewania płyt fundamentowych pod budynki B1, B3 i G5. 

W pozostałej części Osiedla trwają intensywne prace ziemne. 

więcej zwiń
0307.2018

SŁONECZNE ABITARE - ZDJĘCIA

Drodzy Państwo,

z ogromną radością przedstawiamy Państwu galerię zdjęć terenu budowy na wrocławskim Oporowie, gdzie powstaje nasza nowa inwestycja ABITARE.

więcej zwiń
1306.2018

ABITARE - PRACE ZIEMNE

Drodzy Klienci,

informujemy, iż w ramach inwestycji ABITARE, na wrocławskim Oporowie trwają intensywne intensywne prace ziemne oraz prace pod płytę fundamentową bud. B1 i garażu G5.

więcej zwiń
2405.2018

ABITARE - MAKIETA INWESTYCJI

Drodzy Państwo,

z radością zapraszamy do Biura Sprzedaży przy ul. Krzyckiej 82, gdzie z przyjemnością zapoznamy Państwa z makietą nowej inwestycji ABITARE, zlokalizowanej na wrocławskim Oporowie przy ul. Jordanowskiej! 

więcej zwiń
2405.2018

ABITARE - PRZYGOTOWANIE TERENU

Drodzy Klienci,

z radością prezentujemy zdjęcia z intensywnych prac ziemnych, prowadzonych na osiedlu ABITARE przy ul. Jordanowskiej, na wrocławskim Oporowie. 

więcej zwiń
2404.2018

WIOSNA w ABITARE

Drodzy Klienci,

z radością prezentujemy wiosenne zdjęcia działki ABITARE przy ul. Jordanowskiej na wrocławskim Oporowie. smile

więcej zwiń
2004.2018

Działka Abitare

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowej inwestycji na Oporowie.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższe zgody nie są obligatoryjne, ale jeśli użytkownik ich nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ