Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Abitare - więcej niż standard

„Mieszkanie na lata...”

Kupując nowe mieszkanie od Spółki DewelopART otrzymują Państwo gwarancję komfortu i bezpieczeństwa.

Innowacyjne rozwiązania techniczne

  • Wszystkie balkony będą posiadały bardzo dobrą izolację mrozoodporną poprzez eliminację tzw. „mostków cieplnych” dzięki zastosowanych łącznikom typu „ISOKORB”;
  • Każdy budynek będzie miał wykonaną podwójną izolację fundamentów i ścian fundamentowych;
  • Komfort parkowania - pod każdym budynkiem będzie znajdował się osobny garaż wielostanowiskowy;
  • Nowoczesne, cichobieżne windy z poziomu garaży podziemnych;
  • Komfortowe komórki lokatorskie - w każdym garażu podziemnym, bezpośrednio przy miejscach postojowych;
  • W budynkach zastosowana zostanie nowoczesna wentylacja mechaniczna.

Ściany konstrukcyjne i działowe

Podstawą komfortu użytkowania mieszkania są solidne ściany konstrukcyjne i działowe. W inwestycji ABITARE mury wzniesione będą z systemowych bloczków silikatowych, łączących w sobie trwałość z wysoką izolacyjnością akustyczną, co potwierdzają niezależne badania i opinie klientów.

Okna

W mieszkaniach na parterze zamontowane zostaną systemowe skrzynki roletowe wraz z prowadnicami wiodącego producenta. Takie rozwiązanie pozwoli Państwu na montaż rolet bez naruszania izolacyjności cieplnej ram stolarki. Nie trzeba też starać się o pozwolenie wspólnoty mieszkaniowej czy zarządcy budynku.

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe do mieszkań w ABITARE będą posiadały podwyższoną odporność na włamanie, atestowane w klasie RC2 wg normy PN-EN 1627:2012.

Izolacja termiczna budynku

Mogą być Państwo pewni, iż ciepło pozostanie w Państwa nowym mieszkaniu – gwarantuje to izolacja termiczna budynku w postaci styropianu o grubości 16 cm, co przy wysokiej klasie użytego materiału wyprzedza obowiązujące normy. Solidna izolacja termiczna to komfort na długie lata!

Parking podziemny – wygoda i bezpieczeństwo

Podgrzewane zjazdy do garaży podziemnych będą zawsze bezpieczne, zwłaszcza zimą przy niskich temperaturach. Gwarantują to zamontowane w posadzce czujniki temperatury i wilgoci.


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ