Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Vicolo - więcej niż standard

Kupując nowe mieszkanie od Spółki DewelopART, otrzymują Państwo gwarancję komfortu, bezpieczeństwa „mieszkania na lata”.

Ściany konstrukcyjne i działowe

Podstawą komfortu użytkowania mieszkania są solidne ściany konstrukcyjne i działowe. W inwestycji VICOLO mury wzniesione będą z systemowych bloczków silikatowych, łączących w sobie trwałość z wysoką izolacyjnością akustyczną, co potwierdzają niezależne badania i opinie klientów.

Okna

Jednymi z najistotniejszych elementów składowych mieszkań są okna. Na pierwszy rzut oka każde może wyglądać tak samo – nic bardziej mylnego! Należy pamiętać, że korzystamy z nich wielokrotnie każdego dnia, warto więc poświęcić im kilka minut przed podjęciem decyzji o zakupie. Tak wskazana czujność i dociekliwość klienta przy oględzinach przyszłego lokum odsłoni mankamenty taniej stolarki. Mieszkania na VICOLO wyposażone zostaną w stolarkę PCV - okna sześciokomorowe, z szybami termoizolacyjnymi zespolonymi.

Zwróćmy uwagę na fakt, podnoszący znacznie komfort codziennego użytkowania mieszkania – w mieszkaniach na parterze zamontowane zostaną systemowe skrzynki roletowe wraz z prowadnicami wiodącego producenta. Takie rozwiązanie pozwoli Państwu na montaż rolet czy moskitier bez naruszania izolacyjności cieplnej ram stolarki. Nie trzeba też starać się o pozwolenie wspólnoty mieszkaniowej czy zarządcy budynku.

Drzwi wejściowe

Drzwi wejściowe do mieszkań na VICOLO będą posiadały podwyższoną odporność na włamanie, atestowane w klasie RC2 wg normy PN-EN 1627:2012.

Izolacja termiczna budynku

Mogą być Państwo pewni, iż ciepło pozostanie w Państwa nowym mieszkaniu – gwarantuje to izolacja termiczna budynku w postaci styropianu o grubości 16 cm, co przy wysokiej klasie użytego materiału wyprzedza obowiązujące normy. Solidna hydroizolacja to komfort na długie lata.

Parking podziemny – wygoda i bezpieczeństwo

Podgrzewany zjazd do garażu podziemnego będzie zawsze bezpieczny, zwłaszcza zimą przy niskich temperaturach. Gwarantują to zamontowane w posadzce czujniki temperatury i wilgoci.


Zapisz się do newslettera
i odbierz bon 250 zł na AGD do twojego nowego mieszkania*
(szczegóły w regulaminie)


DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ