Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Lokalizacja Vicolo

ADRES INWESTYCJI VICOLO: WROCŁAW ALEJA ŚLIWOWA 11-11D

Infrastruktura / legenda: (kliknij w ikonę lub adres)

Inwestycja VICOLO znajduje się w północno-zachodniej części miasta Wrocławia, przy Alei Śliwowej w dzielnicy Maślice w bliskim sąsiedztwie Stabłowic, Pilczyc, Fabrycznej i Osobowic. Rejon ten prężnie się rozwija, przyciągając licznych inwestorów, dzięki którym powstają nowe inwestycje, przez co bezustannie podnosi standard nieodłącznej w życiu codziennym infrastruktury.

Umiejscowienie osiedla w niedalekiej odległości okolicznych rzek: Odry, Ślęzy i Ługowiny, stawu królewieckiego oraz lasów: pilczyckiego, rędzińskiego, leśnickiego, osobowickiego i mokrzańskiego sprawia, że jest to enklawa spokoju zachęcająca do aktywnego spędzania wolnego czasu dla całej rodziny.

Za wyborem VICOLO na wrocławskich Maślicach zdecydowanie przemawia jego lokalizacja. W okolicy osiedla znajduje się całe niezbędne zaplecze socjalne tj. zespół szkolno-przedszkolny, ośrodki służby zdrowia, ośrodki rekreacyjno-sportowe, czy sklepy.

Dobre skomunikowanie osiedla z centrum miasta poprzez bliskość przystanków linii autobusowych, pętli linii Tramwajowej Plus, jak i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta zapewni mieszkańcom możliwość swobodnego i bezproblemowego przemieszczania się.


Zapisz się do newslettera
i odbierz bon 250 zł na AGD do twojego nowego mieszkania*
(szczegóły w regulaminie)


DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ