Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Lokalizacja Vicolo

ADRES INWESTYCJI VICOLO: WROCŁAW ALEJA ŚLIWOWA 11-11D

Infrastruktura / legenda: (kliknij w ikonę lub adres)

Inwestycja VICOLO znajduje się w północno-zachodniej części miasta Wrocławia, przy Alei Śliwowej w dzielnicy Maślice w bliskim sąsiedztwie Stabłowic, Pilczyc, Fabrycznej i Osobowic. Rejon ten prężnie się rozwija, przyciągając licznych inwestorów, dzięki którym powstają nowe inwestycje, przez co bezustannie podnosi standard nieodłącznej w życiu codziennym infrastruktury.

Umiejscowienie osiedla w niedalekiej odległości okolicznych rzek: Odry, Ślęzy i Ługowiny, stawu królewieckiego oraz lasów: pilczyckiego, rędzińskiego, leśnickiego, osobowickiego i mokrzańskiego sprawia, że jest to enklawa spokoju zachęcająca do aktywnego spędzania wolnego czasu dla całej rodziny.

Za wyborem VICOLO na wrocławskich Maślicach zdecydowanie przemawia jego lokalizacja. W okolicy osiedla znajduje się całe niezbędne zaplecze socjalne tj. zespół szkolno-przedszkolny, ośrodki służby zdrowia, ośrodki rekreacyjno-sportowe, czy sklepy.

Dobre skomunikowanie osiedla z centrum miasta poprzez bliskość przystanków linii autobusowych, pętli linii Tramwajowej Plus, jak i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta zapewni mieszkańcom możliwość swobodnego i bezproblemowego przemieszczania się.


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ