Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
O Cortile Twoje miejsce na ziemi

INFORMACJE OGÓLNE

nazwa

Cortile

obiekt

BUDYNEK MIESZKALNY - 119 MIESZKAŃ

termin

BUDOWA ZAKOŃCZONA

adres

ul. Suwalska 22-34

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ WSZYSTKIE MIESZKANIA ORAZ MIEJSCA POSTOJOWE W INWESTYCJI  ZOSTAŁY SPRZEDANE. SZCZĘŚLIWYM NABYWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

 

 

Opis inwestycji

Osiedle Cortile powstaje w wyjątkowym miejscu na mapie Wrocławia. Maślice i Stabłowice łączą w sobie doskonałą lokalizacją, bliskość do centrum miasta z przestrzenią, zielenią i spokojem a stale rozwijająca infrastruktura zachęca wielu mieszkańców do wyboru tych rejonów przy poszukiwaniu nowego mieszkania.

Dlatego właśnie na Maślicach, tuż przy granicy ze Stabłowicami zdecydowaliśmy się rozpocząć nasz projekt. Osiedle Cortile. Nowoczesny, tworzony z pasją projekt budynku wielorodzinnego powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają mieszkań w spokojnej i bezpiecznej okolicy pozwalającej wypocząć po pracy lub szkole w przyjaznej atmosferze osiedla. Cortile to przede wszystkim nowoczesne i starannie zaprojektowane mieszkania o wysokim standardzie wykończenia z funkcjonalnym rozmieszczeniem pomieszczeń zapewniającym możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Staraliśmy się aby każdy centymetr nowego mieszkania został zagospodarowany z dbałością o najdrobniejsze detale.

Cortile to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służymy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego mieszkania już na etapie budowy inwestycji poprzez zmiany w projekcie lokalu  lub poprzez zwiększenie metrażu w wyniku połączenia dwóch (lub więcej) sąsiadujących mieszkań.

Nowoczesny standard życia

Osiedle składa się z nowoczesnego czterokondygnacyjnego budynku w skład, którego wchodzi 119 przestronnych oraz wygodnych 1, 2, 3 pokojowych mieszkań o metrażu od 28– 67 m2. Wszystkie mieszkania posiadają duże tarasy lub balkony, a do dyspozycji mieszkańców pozostawiamy możliwość skorzystania z indywidualnych komórek lokatorskich lub boksów rowerowych oraz miejsc postojowych w garażu podziemnym. Nasze mieszkania, dzięki najnowszym technologiom budownictwa oraz stosowaniu wysokiej klasy materiałów, są energooszczędne, co gwarantuje niskie koszty utrzymania.

Atrakcyjna lokalizacja

Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum, w pobliżu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz przystanku szybkiego tramwaju przy Stadionie Miejskim. W bezpośrednim sąsiedztwie powstał nowoczesny kompleks szkolno-przedszkolny z terenami rekreacyjno-sportowymi. W dalszym sąsiedztwie znajduje się Nowy Szpital Wojewódzki. Zarówno Maślice jak i Stabłowice od kilku lat uwalniają swój potencjał, stale podnosząc poziom infrastruktury. W tym roku rozpocznie się budowa centrum handlowego przy ulicy Królewieckiej.

Zakończenie budowy zaplanowane zostało na grudzień 2015 roku.

Pozostałe promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ