Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Lokalizacja Cortile

ADRES INWESTYCJI CORTILE: WROCŁAW UL. SUWALSKA, MAŚLICE - STABŁOWICE

Infrastruktura / legenda: (kliknij w ikonę lub adres)

Osiedle Cortile znajduje się w północno-zachodniej części miasta Wrocławia, przy ulicy Suwalskiej w dzielnicy Maślice w bliskim sąsiedztwie Stabłowic, Pilczyc, Fabrycznej i Osobowic. Rejon ten prężnie się rozwija, przyciągając licznych inwestorów, dzięki którym powstają nowe inwestycje tj. budowa centrum handlowego przy ulicy Królewieckiej, czy Szpitala Wojewódzkiego przy ulicy Generała Emila Fieldorfa 2, przez co bezustannie podnosi standard nieodłącznej w życiu codziennym infrastruktury.

Umiejscowienie osiedla w niedalekiej odległości okolicznych rzek: Odry, Ślęzy i Ługowany, stawu królewieckiego oraz lasów: pilczyckiego, rędzińskiego, lesickiego, osobowickiego i mokrzańskiego sprawia, że jest to enklawa spokoju zachęcająca do aktywnego spędzania wolnego czasu dla całej rodziny.

Za wyborem Osiedla Cortile zdecydowanie przemawia jego lokalizacja. W okolicy osiedla znajduje się całe niezbędne zaplecze socjalne tj. zespół szkolno-przedszkolny, ośrodki służby zdrowia, ośrodki rekreacyjno-sportowe, czy sklepy.

Dobre skomunikowanie osiedla z centrum miasta poprzez bliskość przystanków linii autobusowych, pętli linii Tramwajowej Plus jak i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta zapewni mieszkańcom możliwość swobodnego i bezproblemowego przemieszczania się.


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ