Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
O vicino Najlepsza Inwestycja dla Ciebie

INFORMACJE OGÓLNE

nazwa

Vicino

obiekt

budynek mieszkalny 70 mieszkań

termin

BUDOWA ZAKOŃCZONA

adres

ul. Jesionowa 35-37

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ WSZYSTKIE MIESZKANIA W INWESTYCJI  ZOSTAŁY SPRZEDANE. SZCZĘŚLIWYM NABYWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.​

 

Opis Inwestycji

Vicino powstaje na osiedlu Tarnogaj, w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Jesionowej 35-37. Lokalizacja ta jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, lecz pozwalającego w pełni korzystać z dobrodziejstw mieszkania blisko centrum. Jesionowa jest idealnie skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia – trzy linie tramwajowe, sześć linii autobusowych zapewniają aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej. Miłośników dwóch kółek ścieżki rowerowe zaprowadzą bezpiecznie w każdy zakątek Wrocławia. 

Vicino to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służymy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny, a także na potrzeby inwestycyjne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego mieszkania już na etapie budowy inwestycji. Rozumiejąc jak skomplikowany jest proces zakup nowego mieszkania, staramy się zapewnić Państwo dodatkowe wsparcie na wszystkich jego etapach - również przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Wiemy, że kredyt hipoteczny jest dziś nadal podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń. Dlatego też dla zapewnienia komfortowej i kompleksowej obsługi naszego Klienta przy pozyskiwaniu środków, powołaliśmy Dział Doradztwa Kredytowego.

Nowoczesny standard życia

Vicino to sześciokondygnacyjny budynek, dla Państwa wygody wyposażony w cichobieżną windę dostępną z poziomu garażu podziemnego. W budynku znajdzie się 70 mieszkań zaprojektowanych z myślą o  komforcie, dających swobodę w aranżowaniu przestrzeni.  Mieszkania będą dostępne w metrażach od 33m2 do 69 m2, od kawalerek do czteropokojowych. Każde mieszkanie  posiada przestronny  balkon  lub duży ogródek. Dostępne będą komórki lokatorskie oraz rowerownia w każdej z dwóch bram budynku. W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem oraz naziemne miejsca parkingowe.

Atrakcyjna lokalizacja

Doskonale rozwinięta infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy (Tarnogaj, Gaj, Huby) zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców: liczne sklepy, centra handlowe, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe,  banki, służba zdrowia z nowym kompleksem przy ul. Borowskiej, usługi – większość z nich dostępna podczas spaceru. 

Aby aktywnie spędzić czas, mieszkańcy Vicino będą mieli do wyboru szeroki wachlarz możliwości – parki, ścieżki rowerowe, Aquapark, lodowisko przy ul. Kuronia, korty tenisowe, kluby fitness  czy też ulokowaną dwie minuty od inwestycji ściankę wspinaczkową. 

Wszystkich zainteresowanych Vicino zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży mieszkań!

Pozostałe promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ