Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Lokalizacja Vicino

ADRES INWESTYCJI VICINO: WROCŁAW UL. JESIONOWA 35-37

Infrastruktura / legenda: (kliknij w ikonę lub adres)

Idealna komunikacja

Tarnogaj, w tym ul. Jesionowa, jest idealnie skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia. Trzy linie tramwajowe oraz sześć linii autobusowych w pobliżu inwestycji pozwalają na aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej. Miłośników dwóch kółek ścieżki rowerowe zaprowadzą bezpiecznie w każdy zakątek Wrocławia. Na dworzec PKP czy też PKS można dotrzeć w ciągu dziesięciu minut! 

Tramwaje: 8, 31, 32
Autobusy: 110, 125, 134, 145, 242, 325

Infrastruktura

W okolicy inwestycji jest doskonale rozwinięta infrastruktura handlowa: od małych rodzinnych sklepików, przez popularne dyskonty do centrów handlowych – każdy znajdzie coś dla siebie. Na Tarnogaju, jak i w najbliższej okolicy (Huby, Gaj) dostępne są ponadto różnorodne punkty usługowe, placówki bankowe, apteki, przychodnie – dostępne w promieniu 2 km od inwestycji.

Sport i rozrywka

Pobliskie parki, ścieżki rowerowe, kluby fitness, Aquapark, lodowisko, ścianka wspinaczkowa – możecie Państwo wybrać swoją ulubioną aktywność fizyczną lub spróbować nowej – Tarnogaj - tu wszędzie jest blisko.

Edukacja

Pieszo – tak możecie Państwo dotrzeć do przedszkola z najmłodszymi pociechami – jeśli wybierzecie to przy ulicy Pięknej 62b; również szkoła podstawowa jest w bezpośredniej bliskości inwestycji. Starsi do liceum czy na uczelnię dojadą rowerem lub komunikacją miejską.


Zapisz się do newslettera
i odbierz bon 250 zł na AGD do twojego nowego mieszkania*
(szczegóły w regulaminie)


DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ