Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Lokalizacja Vicino

ADRES INWESTYCJI VICINO: WROCŁAW UL. JESIONOWA 35-37

Infrastruktura / legenda: (kliknij w ikonę lub adres)

Wszystkie mieszkania w inwestycji VICINO zostały sprzedane.

Z radością jednak informujemy, iż obecnie realizujemy na Tarnogaju inwestycję

SEMPRE przy ul. Pięknej 66.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań:

KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO WYSZUKIWARKI MIESZKAŃ 

Idealna komunikacja

Tarnogaj, w tym ul. Jesionowa, jest idealnie skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia. Trzy linie tramwajowe oraz sześć linii autobusowych w pobliżu inwestycji pozwalają na aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej. Miłośników dwóch kółek ścieżki rowerowe zaprowadzą bezpiecznie w każdy zakątek Wrocławia. Na dworzec PKP czy też PKS można dotrzeć w ciągu dziesięciu minut! 

Tramwaje: 8, 31, 32
Autobusy: 110, 125, 134, 145, 242, 325

Infrastruktura

W okolicy inwestycji jest doskonale rozwinięta infrastruktura handlowa: od małych rodzinnych sklepików, przez popularne dyskonty do centrów handlowych – każdy znajdzie coś dla siebie. Na Tarnogaju, jak i w najbliższej okolicy (Huby, Gaj) dostępne są ponadto różnorodne punkty usługowe, placówki bankowe, apteki, przychodnie – dostępne w promieniu 2 km od inwestycji.

Sport i rozrywka

Pobliskie parki, ścieżki rowerowe, kluby fitness, Aquapark, lodowisko, ścianka wspinaczkowa – możecie Państwo wybrać swoją ulubioną aktywność fizyczną lub spróbować nowej – Tarnogaj - tu wszędzie jest blisko.

Edukacja

Pieszo – tak możecie Państwo dotrzeć do przedszkola z najmłodszymi pociechami – jeśli wybierzecie to przy ulicy Pięknej 62b; również szkoła podstawowa jest w bezpośredniej bliskości inwestycji. Starsi do liceum czy na uczelnię dojadą rowerem lub komunikacją miejską.


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ