Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Lokalizacja Vicino

ADRES INWESTYCJI VICINO: WROCŁAW UL. JESIONOWA 35-37

Infrastruktura / legenda: (kliknij w ikonę lub adres)

Idealna komunikacja

Tarnogaj, w tym ul. Jesionowa, jest idealnie skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia. Trzy linie tramwajowe oraz sześć linii autobusowych w pobliżu inwestycji pozwalają na aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej. Miłośników dwóch kółek ścieżki rowerowe zaprowadzą bezpiecznie w każdy zakątek Wrocławia. Na dworzec PKP czy też PKS można dotrzeć w ciągu dziesięciu minut! 

Tramwaje: 8, 31, 32
Autobusy: 110, 125, 134, 145, 242, 325

Infrastruktura

W okolicy inwestycji jest doskonale rozwinięta infrastruktura handlowa: od małych rodzinnych sklepików, przez popularne dyskonty do centrów handlowych – każdy znajdzie coś dla siebie. Na Tarnogaju, jak i w najbliższej okolicy (Huby, Gaj) dostępne są ponadto różnorodne punkty usługowe, placówki bankowe, apteki, przychodnie – dostępne w promieniu 2 km od inwestycji.

Sport i rozrywka

Pobliskie parki, ścieżki rowerowe, kluby fitness, Aquapark, lodowisko, ścianka wspinaczkowa – możecie Państwo wybrać swoją ulubioną aktywność fizyczną lub spróbować nowej – Tarnogaj - tu wszędzie jest blisko.

Edukacja

Pieszo – tak możecie Państwo dotrzeć do przedszkola z najmłodszymi pociechami – jeśli wybierzecie to przy ulicy Pięknej 62b; również szkoła podstawowa jest w bezpośredniej bliskości inwestycji. Starsi do liceum czy na uczelnię dojadą rowerem lub komunikacją miejską.


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ