Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
O Scalino 2 zamieszkaj na stałe

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa

Scalino 2

Obiekt

Budynek mieszkalny - 44 mieszkania

Termin

BUDOWA ZAKOŃCZONA

Adres

ul. Kościelna 10A-10BUPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ WSZYSTKIE MIESZKANIA W INWESTYCJI  ZOSTAŁY SPRZEDANE. SZCZĘŚLIWYM NABYWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

 

Opis Inwestycji

W ramach projektu Scalino2 zrealizowany został II etap inwestycji, którą stanowić będzie czterokondygnacyjny budynek przy ul. Kościelnej na Krzykach – Klecinie we Wrocławiu położony w otoczeniu willowej zabudowy.

Scalino2  to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służymy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny, a także na potrzeby inwestycyjne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego mieszkania już na etapie budowy inwestycji. Rozumiejąc jak skomplikowany jest proces zakup nowego mieszkania, staramy się zapewnić Państwo dodatkowe wsparcie na wszystkich jego etapach - również przy pozyskaniu kredytu hipotecznego. Wiemy, że kredyt hipoteczny jest dziś nadal podstawowym źródłem finansowania zakupu nieruchomości, a jego uzyskanie jest warunkiem realizacji własnych marzeń. Dlatego też dla zapewnienia komfortowej i kompleksowej obsługi naszego Klienta przy pozyskiwaniu środków, powołaliśmy Dział Doradztwa Kredytowego.

Nowoczesny standard życia

W ofercie znajdują  się jedynie 44 mieszkania: jedno, dwu, trzy i czteropokojowe, w metrażach od 32 do 69 m2, z balkonami oraz balkonami i tarasami na parterze. Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano podziemny garaż z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi, dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa budynek będzie ogrodzony i monitorowany. Zastosowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych zapewni niskie koszty użytkowania mieszkań.

Usytuowanie inwestycji w willowej i zacisznej części osiedla Klecina zapewni jej mieszkańcom wysoki komfort mieszkania, a bliskość węzła bielańskiego idealne skomunikowanie z całym Wrocławiem.

Atrakcyjna lokalizacja

Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskość wielu terenów rekreacyjnych oraz niezbędnej na co dzień bogatej infrastruktury handlowo- usługowej. Listę atrakcji otwierają pobliskie parki: Park Kleciński, jeden z najstarszych i najpiękniejszych we Wrocławiu - Park Południowy, a także pas zieleni ciągnący się od Górki Skarbowców aż po Park Grabiszyński. Wszystkie stanowią idealne miejsce do odpoczynku, zarówno dla osób aktywnych jak i tych poszukujących spokoju. To doskonałe tereny do spacerów, biegania, uprawiania nordic walking, jogi czy zabaw dla dzieci.

Liczne ścieżki rowerowe ułatwią bezpieczne podróżowanie po okolicy miłośnikom jednośladów.

W pobliżu inwestycji znajdują się także szkoły i przedszkola, sklepiki i kameralne centrum handlowe Krzyki, a także nowoczesne obiekty służby zdrowia, korty tenisowe i baseny.

Kolejny atut lokalizacji osiedla to bezpośrednia dostępność komunikacji miejskiej. Przez Krzyki przebiega kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych. Do centrów handlowych zlokalizowanych w Bielanach Wrocławskich można dotrzeć dwoma bezpłatnymi autobusami zaledwie w ciągu kilku minut.

Wszystkich zainteresowanych Vicino zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży mieszkań!

Pozostałe promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera
i odbierz bon 250 zł na AGD do twojego nowego mieszkania*
(szczegóły w regulaminie)


DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ