Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik budowy

1405.2021

CALMA2 - ŚCIANY PARTERU

Drodzy Klienci, aby dobrze rozpocząć weekend, przygotowaliśmy dla Was aktualizację postępu prac w realizacji inwestycji CALMA2 na Osiedlu Poświętne we Wrocławiu (ul. L. Kubali). 

Prezentujemy piękne, wiosenne ujęcia z placu budowy. Domy rosną w zawrotnym tempie i nie zamierzamy go zwalniać! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć. 

więcej zwiń
1904.2021

CALMA2 - PRACE FUNDAMENTOWE

CALMA2 zaczyna nabierać kształtów! W kilku ujęciach prezentujemy efekty pracy nad naszą inwestycją we Wrocławiu na osiedlu Poświętne przy ul. L.Kubali. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. 

więcej zwiń
1203.2021

Lokalizacja inwestycji

Z radością informujemy, iż na ogrodzeniu inwestycji CALMA2, przy ul. L. Kubali na Osiedlu Poświętne we Wrocławiu pojawiły się bannery reklamowe. 

Mamy nadzieję, że teraz każdy z Was bez problemu będzie mógł zobaczyć gdzie powstaje nasze osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych.

więcej zwiń
1102.2021

Calma2 - kameralne osiedle domów

Przedstawiamy lokalizację 12 inwestycji DewelopART -  kameralnego osiedla 9 domów jednorodzinnych dwulokalowych,  we Wrocławiu, przy L. Kubali (Osiedle Poświętne). Zachęcamy do zapoznania się z lokalizacją inwestycji...
 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem domu w inwestycji Calma2 zapraszamy do wyszukiwarki.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ