Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
Dziennik budowy

3105.2022

CALMA2 - zagospodarowanie terenu

Na naszym osiedlu domów - w inwestycji CALMA2 (Wrocław, Poświętne) trwają intensywne prace nad zagospodarowaniem terenu! 

W międzyczasie trwają ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz lokali. Zakończenie budowy już wkrótce! 

więcej zwiń
1204.2022

CALMA2 - ELEWACJA

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć prezentujących gotową elewację domów w inwestycji CALMA2 (Wrocław, Poświętne). 

więcej zwiń
1102.2022

CALMA2 - PRACE INSTALACYJNE

W inwestycji Calma2 praca wre! Mimo zimowej aury nie zwalniamy tempa - kontynuowane są prace elewacyjne oraz instalacyjne wewnątrz domów.
 

Zakończenie budowy już w II kwartale tego roku!

więcej zwiń
1301.2022

CALMA2 - ZDJĘCIA Z BUDOWY

Z Nowym Rokiem dzielimy się zdjęciami prezentującymi postęp prac na terenie inwestycji CALMA2 - os. Poświętne we Wrocławiu.

Trwają prace elewacyjne na zewnątrz budynków. Równocześnie kończymy realizację ścianek działowych oraz kontynuowane są prace instalacyjne oraz tynkarskie w środku domów. 

więcej zwiń
2210.2021

CALMA2 - schody wewnętrze

Nasza inwestycja CALMA2, zlokalizowana w spokojnej okolicy Osiedla Poświętne, pięknieje w oczach! Zobaczcie, jak wiele się tam zmieniło! 

Prawie wszystkie domy posiadają już okna, trwają pierwsze prace tynkarskie, a wewnątrz domów realizowane są schody wewnętrzne. Inwestycja została już w całości sprzedana, ale nic straconego! Jeśli chcieliby Państwo mieszkać w tej lokalizacji, zachęcamy do poznania różnorodnej oferty mieszkań w inwestycji obok - CALMA3: Wybierz mieszkanie

więcej zwiń
2608.2021

CALMA2 - STOLARKA OKIENNA

Z nieskrywaną radością prezentujemy Państwu postępy prac na realizowanych inwestycjach. Dziś mamy przyjemność zaprosić do obejrzenia galerii zdjęć inwestycji CALMA2 przy ul. L. Kubali we Wrocławiu.

Postępy prac widoczne są gołym okiem - w części inwestycji rozpoczęty został montaż stolarki okiennej! 

więcej zwiń
2007.2021

CALMA2 - postępy prac

Drodzy Klienci!

Na początek dobrego tygodnia mamy dla Was nową porcję zdjęć z realizacji inwestycji Calma2 przy ul. L. Kubali we Wrocławiu (Osiedle Poświętne). Zachęcamy do śledzenia postępów prac. 

Jednocześnie informujemy, że w sprzedaży pozostał już ostatni lokal - H1: ZOBACZ OFERTĘ

więcej zwiń
1405.2021

CALMA2 - ŚCIANY PARTERU

Drodzy Klienci, aby dobrze rozpocząć weekend, przygotowaliśmy dla Was aktualizację postępu prac w realizacji inwestycji CALMA2 na Osiedlu Poświętne we Wrocławiu (ul. L. Kubali). 

Prezentujemy piękne, wiosenne ujęcia z placu budowy. Domy rosną w zawrotnym tempie i nie zamierzamy go zwalniać! Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć. 

więcej zwiń
1904.2021

CALMA2 - PRACE FUNDAMENTOWE

CALMA2 zaczyna nabierać kształtów! W kilku ujęciach prezentujemy efekty pracy nad naszą inwestycją we Wrocławiu na osiedlu Poświętne przy ul. L.Kubali. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć. 

więcej zwiń
1203.2021

Lokalizacja inwestycji

Z radością informujemy, iż na ogrodzeniu inwestycji CALMA2, przy ul. L. Kubali na Osiedlu Poświętne we Wrocławiu pojawiły się bannery reklamowe. 

Mamy nadzieję, że teraz każdy z Was bez problemu będzie mógł zobaczyć gdzie powstaje nasze osiedle domów jednorodzinnych dwulokalowych.

więcej zwiń
1102.2021

Calma2 - kameralne osiedle domów

Przedstawiamy lokalizację 12 inwestycji DewelopART -  kameralnego osiedla 9 domów jednorodzinnych dwulokalowych,  we Wrocławiu, przy L. Kubali (Osiedle Poświętne). Zachęcamy do zapoznania się z lokalizacją inwestycji...
 

Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem domu w inwestycji Calma2 zapraszamy do wyszukiwarki.

więcej zwiń

Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ