Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
K3/4/5

Zapytaj o cenę

Mieszkanie z antresolą

Kup mieszkanie i zyskaj 10 000 zł!

Przykładowa aranżacja mieszkania

Wizualizacje inwestycji

Opis lokalu

Mieszkanie K3/4/5 jest to mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 84,30 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z łazienki, przedpokoju z miejscem na szafę garderobianą oraz pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z którego wychodzi się na taras o powierzchni 16,17 m2. Wyjątkowego charakteru dodaje antresola, na którą wchodzi się przez pokój dzienny. Aranżacja antresoli daje możliwość uzyskania dodatkowej sypialni, łazienki, garderoby i gabinetu. Wraz z mieszkaniem istnieje obowiązek zakupu miejsca postojowego na kondygnacji -1 lub -2, jak też możliwość zakupienia komórki na kondygnacji -2.

 • powierzchnia
 • status
 • piętro
 • pokoje
 • główne cechy
 • kierunek
 • 84.3m2
 • sprzedane
 • 4
 • 2 pokoje
 • balkon
  południowy - wschód

W skład mieszkania wchodzą:

pokój z aneksem 42,93 m2, antresola 33,28 m2, łazienka 4,4 m2, przedpokój 3,69 m2 ,

Widok kondygnacji

Dodatkowe atuty mieszkania:

Mieszkanie z antresolą
Kup mieszkanie i odbierz RABAT lub BON o wartości 10 000 zł do Neonet i/lub Leroy Merlin

kalkulator poglądowy - rata kredytu

cena mieszkania
wkład własny
okres kredytowania lat

To mieszkanie możesz mieć już za: rata kredytu: zł/mc

Powyzszy kalkulator służy jedynie jako poglądowy. W celu ustalenia prosimy o kontakt z Doradcą Kredytowym.

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE Z DORADCĄ KREDYTOWYM

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DewelopART sp. z o.o. (dawniej: DewelopART Fidelis sp. z o.o. sp. k.) z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 moich danych osobowych w celu przesyłania wiadomości zawierających informacje na temat możliwości uzyskania kredytu hipotecznego i kontaktu do eksperta ds. kredytów hipotecznych Rozwiń więcej

Pełna treść klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych, z którą powinni się Państwo zapoznać podając dane dostępna po kliknięciu więcej.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopART sp. z o.o. (dawniej: DewelopART Fidelis sp. z o.o. sp. k.) z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy oświadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Powyższe zgody nie są obligatoryjne, ale jeśli użytkownik ich nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim kontaktować.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych o DewelopART sp. z o.o. (dawniej: DewelopART Fidelis sp. z o.o. sp. k.) poprzez e-mail/telefon.Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ