Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl




Kontakt TEL. 71 33 43 888

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ

tel. 71 33 43 888
biuro@dewelopart.pl

Uprzejmie informujemy, że Biuro Sprzedaży Mieszkań czynne jest w dni robocze od godz. 8:00 do 18:00.

Katarzyna Dziemieszkiewicz-Łaz
Dyrektor ds. Sprzedaży i PR

mobile 665 343 553
k.dziemieszkiewicz-laz@dewelopart.pl

Sonia Olszewska
Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

mobile 665 343 552
s.olszewska@dewelopart.pl

Paulina Pawlik
Asystent Działu Handlowego

tel. 71 33 43 882
paulina.pawlik@dewelopart.pl

Paweł Wysokiński
Asystent Działu Handlowego

tel. 71 33 43 882
pawel.wysokinski@dewelopart.pl

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Agnieszka Szamburska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Posprzedażowej

tel. 71 33 43 885
mobile 535 343 543
agnieszka.szamburska@dewelopart.pl

DZIAŁ INWESTYCJI

Alina Potoniec
Dyrektor ds. Administracji Inwestycji

tel. 71 33 43 884
a.potoniec@dewelopart.pl

Andrzej Jóźwiak
Kierownik Budowy LONTANO

andrzej.jozwiak@dewelopart.pl

Paweł Siatka
Dyrektor ds. Inwestycji

tel. 71 33 43 883
p.siatka@dewelopart.pl

Grzegorz Świętalski
Kierownik Budowy VICOLO

grzegorz.swietalski@dewelopart.pl

Jarosław Michnowicz
Kierownik Robót

jaroslaw.michnowicz@dewelopart.pl

Paweł Smolnik
Kierownik Robót

p.smolnik@dewelopart.pl

DEWELOPART FIDELIS
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ul. Krzycka 82
53-020 Wrocław

NIP 899-271-53-66
KRS 0000382535
REGON 021494193


Zapisz się do newslettera
i odbierz bon 250 zł na AGD do twojego nowego mieszkania*
(szczegóły w regulaminie)


DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ