Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
O Scalino

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa

Scalino

OBIEKT

Budynek mieszkalny - 44 mieszkania

Termin

BUDOWA ZAKOŃCZONA

Adres

ul. Kościelna 10,12

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, IŻ WSZYSTKIE MIESZKANIA W RAMACH INWESTYCJI SCALINO ZOSTAŁY SPRZEDANE.

WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWYM NABYWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY.

SCALINO TO JUŻ TRZECIA Z RZĘDU INWESTYCJA SPÓŁKI DEWELOPART ZREALIZOWANA W 100 % ZE ŚRODKÓW WŁASNYCH, BEZ KREDYTU INWESTYCYJNEGO.

SCALINO to nowoczesny czterokondygnacyjny budynek mieszkalny położony kameralnie wśród starodrzewia, przy ul. Kościelnej.

Komfortowe  mieszkania:

W ofercie znajdowały się mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe, w metrażach od 36 do 79 m2, z balkonami, tarasami, ogródkami oraz tarasami na dachu budynku.

Nawiązująca do willowego charakteru otoczenia architektura Scalino to połączenie trendów nowoczesnej, prostej i kameralnej architektury, z elewacją o subtelnej kolorystyce. Mieszkania o zróżnicowanych, dostosowanych do oczekiwań i potrzeb Klientów powierzchniach mają bardzo funkcjonalne rozkłady - widne kuchnie, przestronne pokoje,  tarasy, balkony, ogródki o powierzchni od 18 – 143,54 m2. Zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze detale i z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych, dzięki czemu wszystkie mieszkania dają łatwość aranżacji oraz możliwość zastosowania ciekawych rozwiązań.

Zachowując kameralny i zaciszny charakter otoczenia architektura zielona wokół inwestycji została zaprojektowana z wykorzystaniem istniejącego starodrzewia.

Dla komfortu mieszkańców zaprojektowano podziemny garaż z miejscami parkingowymi, dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa budynek jest ogrodzony i monitorowany.

Inwestycja zakończona w IV kwartał 2014 roku.

Lokalizacja:

Usytuowanie inwestycji w willowej i zacisznej części osiedla Klecina zapewnia jej mieszkańcom wysoki komfort mieszkania, a bliskość węzła bielańskiego idealne skomunikowanie z całym Wrocławiem.

Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskość wielu terenów rekreacyjnych oraz niezbędnej na co dzień bogatej infrastruktury handlowo- usługowej. Listę atrakcji otwierają pobliskie parki: Park Kleciński, jeden z najstarszych i najpiękniejszych we Wrocławiu - Park Południowy, a także pas zieleni ciągnący się od Górki Skarbowców aż po Park Grabiszyński. Wszystkie stanowią idealne miejsce do odpoczynku, zarówno dla osób aktywnych jak i tych poszukujących spokoju. To doskonałe tereny do spacerów, biegania, uprawiania nordic walking, jogi czy zabaw dla dzieci. Liczne ścieżki rowerowe ułatwią bezpieczne podróżowanie po okolicy miłośnikom jednośladów.

W pobliżu inwestycji znajdują się także szkoły i przedszkola, sklepiki i kameralne centrum handlowe Krzyki, a także nowoczesne obiekty służby zdrowia, korty tenisowe i baseny.

Kolejny atut lokalizacji osiedla to bezpośrednia dostępność komunikacji miejskiej. Przez Krzyki przebiega kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych. Do centrów handlowych zlokalizowanych w Bielanach Wrocławskich można dotrzeć dwoma bezpłatnymi autobusami zaledwie w ciągu kilku minut.

 

 

Pozostałe promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera
i odbierz bon 250 zł na AGD do twojego nowego mieszkania*
(szczegóły w regulaminie)


DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ