Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
O Ornamento

INFORMACJE OGÓLNE

nazwa

Ornamento

obiekt

BUDYNEK MIESZKALNY - 52 MIESZKANIA

termin

BUDOWA ZAKOŃCZONA: IX.2012

adres

ul. Krzycka 80

INWESTYCJA W CAŁOŚCI SPRZEDANA

Obecnie we Wrocławiu realizujemy dwie inwestycje:

CALMA przy ul. Kamieńskiego 202

SEMPRE przy ul. Pięknej 66.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań:

KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO WYSZUKIWARKI MIESZKAŃ

ORNAMENTO TO PIERWSZA INWESTYCJA SPÓŁKI DEWELOPART ZREALIZOWANA W 100 % ZE ŚRODKÓW WŁASNYCH, BEZ KREDYTU INWESTYCYJNEGO.

Ornamento powstało w samym sercu jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia, przy ul. Krzyckiej 80-82.

Przestronne mieszkania

Osiedle liczy łącznie 52 mieszkania: 2-, 3- i 4- pokojowe, o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na parterze posiadają zielone tarasy o powierzchni ponad 50 metrów, a wszystkie pozostałe - przestronne balkony. Pod budynkiem powstał garaż z miejscami postojowymi dla mieszkańców (miejsca postojowe są zbywalne niezleżnie od mieszkania) .


Lokalizacja

Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskość wielu terenów rekreacyjnych oraz niezbędnej na co dzień bogatej infrastruktury handlowo- usługowej. Listę atrakcji otwierają pobliskie parki: Park Kleciński, jeden z najstarszych i najpiękniejszych we Wrocławiu - Park Południowy, a także pas zieleni ciągnący się od Górki Skarbowców aż po Park Grabiszyński. Wszystkie stanowią idealne miejsce do odpoczynku, zarówno dla osób aktywnych jak i tych poszukujących spokoju. To doskonałe tereny do spacerów, biegania, uprawiania nordic walking, jogi czy zabaw dla dzieci. Liczne ścieżki rowerowe ułatwią bezpieczne podróżowanie po okolicy miłośnikom jednośladów.

W pobliżu inwestycji Ornamento znajdują się także szkoły i przedszkola, sklepiki i kameralne centrum handlowe Krzyki, a także nowoczesne obiekty służby zdrowia, korty tenisowe i baseny.

Kolejny atut lokalizacji osiedla to bezpośrednia dostępność komunikacji miejskiej. Przez Krzyki przebiega kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych. Do centrów handlowych zlokalizowanych w Bielanach Wrocławskich można dotrzeć dwoma bezpłatnymi autobusami zaledwie w ciągu kilku minut.

Ulica Krzycka jest dodatkowo bardzo dobrze skomunikowana z drogami wylotowymi z miasta, autostradą A4 oraz obwodnicą autostradową.

Promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ