Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
O Ornamento INWESTYCJA ROKU 2012

INFORMACJE OGÓLNE

nazwa

Ornamento

obiekt

BUDYNEK MIESZKALNY - 52 MIESZKANIA

termin

BUDOWA ZAKOŃCZONA

adres

ul. Krzycka 80

INWESTYCJA W CAŁOŚCI SPRZEDANA

ORNAMENTO TO PIERWSZA INWESTYCJA SPÓŁKI DEWELOPART ZREALIZOWANA W 100 % ZE ŚRODKÓW WŁASNYCH, BEZ KREDYTU INWESTYCYJNEGO.

Ornamento powstało w samym sercu jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia, przy ul. Krzyckiej 80-82.

Przestronne mieszkania

Osiedle liczy łącznie 52 mieszkania: 2-, 3- i 4- pokojowe, o zróżnicowanym metrażu. Mieszkania na parterze posiadają zielone tarasy o powierzchni ponad 50 metrów, a wszystkie pozostałe - przestronne balkony. Pod budynkiem powstał garaż z miejscami postojowymi dla mieszkańców (miejsca postojowe są zbywalne niezleżnie od mieszkania) .


Lokalizacja

Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskość wielu terenów rekreacyjnych oraz niezbędnej na co dzień bogatej infrastruktury handlowo- usługowej. Listę atrakcji otwierają pobliskie parki: Park Kleciński, jeden z najstarszych i najpiękniejszych we Wrocławiu - Park Południowy, a także pas zieleni ciągnący się od Górki Skarbowców aż po Park Grabiszyński. Wszystkie stanowią idealne miejsce do odpoczynku, zarówno dla osób aktywnych jak i tych poszukujących spokoju. To doskonałe tereny do spacerów, biegania, uprawiania nordic walking, jogi czy zabaw dla dzieci. Liczne ścieżki rowerowe ułatwią bezpieczne podróżowanie po okolicy miłośnikom jednośladów.

W pobliżu inwestycji Ornamento znajdują się także szkoły i przedszkola, sklepiki i kameralne centrum handlowe Krzyki, a także nowoczesne obiekty służby zdrowia, korty tenisowe i baseny.

Kolejny atut lokalizacji osiedla to bezpośrednia dostępność komunikacji miejskiej. Przez Krzyki przebiega kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych. Do centrów handlowych zlokalizowanych w Bielanach Wrocławskich można dotrzeć dwoma bezpłatnymi autobusami zaledwie w ciągu kilku minut.

Ulica Krzycka jest dodatkowo bardzo dobrze skomunikowana z drogami wylotowymi z miasta, autostradą A4 oraz obwodnicą autostradową.

Pozostałe promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przesyłanie na podany powyżej adres poczty elektronicznej wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące usług Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. Sp.k. (na podstawie Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.
Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ