Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
O colore Spokojna i dobrze skomunikowana okolica

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa

Colore

OBIEKT

Budynek mieszkalny - 75 mieszkań

Termin

BUDOWA ZAKOŃCZONA: XII.2013

Adres

ul. Karmelkowa 72,74

INWESTYCJA COLORE W CAŁOŚCI SPRZEDANA

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą inwestycji obecnie przez Nas realizowanych we Wrocławiu:

CALMA przy ul. Kamieńskiego 202

SEMPRE przy ul. Pięknej 66.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań:

KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO WYSZUKIWARKI MIESZKAŃ.  


Inwestycja COLORE powstała na Krzykach, spokojnym, zielonym i doskonale skomunikowanym osiedlu Klecina. Do Rynku to zaledwie 6,5 km. Jest to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z pełną infrastrukturą osiedlową.

Ogrodzony teren posesji jest gwarancją bezpieczeństwa dla rodzin, a plac zabaw zapewnia rozrywkę najmłodszym. Sprawdzona lokalizacja zapewnia pełen komfort mieszkania z uwagi na bliskość centrów handlowych, placówek oświatowych i rekreacyjnych. Ostatnie lata przyniosły rozwój tej części miasta i intensywną rozbudowę infrastruktury drogowej: dróg lokalnych oraz budowę autostradowej obwodnicy Wrocławia.

Trzypiętrowy budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Użyte do budowy materiały zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną. Budynek wykonany został w systemie tradycyjnym – na żelbetowych stropach, ściany wykonane zostały z bloczków silikatowych, a następnie pokryte tynkiem. Okna to stolarka PCV. Mieszkania oddane zostały w standardzie deweloperskim.

W budynku znajduje się 75 funkcjonalnych i jasnych mieszkań o powierzchni od 23 do 73 m2 (najczęściej dwupokojowych). Wokół budynku pojawiły się zielone trawniki, a alejki do obydwu klatek schodowych wykonane są z kostki brukowej. Mieszkania doświetlone dużymi oknami charakteryzują się funkcjonalnym i ergonomicznym rozkładem. Wielkim atutem mieszkań położonych na parterze są zielone tarasy o powierzchni od 25 m2 do 277 m2.

Promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera
Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki.
Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu z Państwem, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Uwaga: Powyższa zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli to nie może przesłać do nas danych, a my nie możemy się z nim skontaktować.Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ