Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
O colore Spokojna i dobrze skomunikowana okolica

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa

Colore

OBIEKT

Budynek mieszkalny - 75 mieszkań

Termin

BUDOWA ZAKOŃCZONA

Adres

ul. Karmelkowa 72,74

INWESTYCJA W CAŁOŚCI SPRZEDANA

COLORE TO DRUGA Z RZĘDU INWESTYCJA SPÓŁKI DEWELOPART ZREALIZOWANA W 100 % ZE ŚRODKÓW WŁASNYCH, BEZ KREDYTU INWESTYCYJNEGO.

Inwestycja COLORE powstała na Krzykach, spokojnym, zielonym i doskonale skomunikowanym osiedlu Klecina. Do Rynku to zaledwie 6,5 km. Jest to nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z pełną infrastrukturą osiedlową.

Ogrodzony teren posesji jest gwarancją bezpieczeństwa dla rodzin, a plac zabaw zapewnia rozrywkę najmłodszym. Sprawdzona lokalizacja zapewnia pełen komfort mieszkania z uwagi na bliskość centrów handlowych, placówek oświatowych i rekreacyjnych. Ostatnie lata przyniosły rozwój tej części miasta i intensywną rozbudowę infrastruktury drogowej: dróg lokalnych oraz budowę autostradowej obwodnicy Wrocławia.

Trzypiętrowy budynek został zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Użyte do budowy materiały zapewniają wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną. Budynek wykonany został w systemie tradycyjnym – na żelbetowych stropach, ściany wykonane zostały z bloczków silikatowych, a następnie pokryte tynkiem. Okna to stolarka PCV. Mieszkania oddane zostały w standardzie deweloperskim.

W budynku znajduje się 75 funkcjonalnych i jasnych mieszkań o powierzchni od 23 do 73 m2 (najczęściej dwupokojowych). Wokół budynku pojawiły się zielone trawniki, a alejki do obydwu klatek schodowych wykonane są z kostki brukowej. Mieszkania doświetlone dużymi oknami charakteryzują się funkcjonalnym i ergonomicznym rozkładem. Wielkim atutem mieszkań położonych na parterze są zielone tarasy o powierzchni od 25 m2 do 277 m2.

Pozostałe promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera
i odbierz bon 250 zł na AGD do twojego nowego mieszkania*
(szczegóły w regulaminie)


DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ