Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
Poszukujemy gruntów na terenie Wrocławia

W związku z prężnym rozwojem firmy, spółka DEWELOPART zainteresowana jest nabyciem gruntów na potrzeby budowy inwestycji mieszkaniowych.

Poszukujemy nieruchomości o uregulowanym stanie prawnym, spełniających poniższe kryteria:
Przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, mieszkaniowo-usługową,
Lokalizacja: Wrocław
W celu złożenia oferty prosimy o podanie poniższych informacji:
 

Informacje podstawowe:

  1. lokalizacja i położenie działki
  2. powierzchnia w m2 (minimalna powierzchnia działki to ok. 2000 m2)
  3. informacja, czy działka jest zabudowana
  4. cena

Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod adresem: www.dewelopart.pl oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ