Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: sprzedaz@dewelopart.pl
CALMA - 9 KORZYŚCI POD JEDNYM DACHEM

9 korzyści pod 1 dachem CALMA 

 

Zapraszamy do naszego Biura na pyszną kawę! Gdy będziecie się Państwo delektować jej smakiem, nasi Specjaliści poprowadzą Was do idealnego nowego mieszkania w inwestycji CALMA!

1. W Dziale Sprzedaży wysłuchamy dokładnie Państwa  potrzeb i oczekiwań aby zaproponować idealne nowe mieszkanie.

2. Do wybranego mieszkania zaproponujemy komórkę lokatorską, aby przechowywanie stało się prostsze.

3. Pomożemy wybrać takie miejsce postojowe w garażu podziemnym, aby parkowanie było komfortowe.

4. W CALMIE udogodnienia i komfort już na poziomie garażu podziemnego! Pomożemy wybrać komórkę lokatorską obok miejsca postojowego!

5. Koniec z noszeniem po schodach ciężkich zakupów! Z garażu podziemnego dojedziesz na swoje piętro nowoczesną, cichobieżną windą!

6.  Dla komfortu cyklistów i rodzin z dziećmi na parterze budynku zlokalizowana jest wózkownio – rowerownia, a na terenie parkingu naziemnego stojaki rowerowe.

7. By mieszkało się jeszcze bardziej komfortowo Dział Inwestycji wprowadzi zmiany lokatorskie.

8. Przedstawimy warianty wykończenia mieszkania "Pod Klucz"

9. Inwestorom zaoferujemy lokale usługowe na poziomie parteru. 

Zachęcamy do pobrania: Katalogu O CALMIE


Zapisz się do newslettera


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 82 w celu przesyłania na mój adres mailowy newslettera.

Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej pod tym adresem oraz w siedzibie spółki. Niniejsza zgoda jest dobrowolna i może zostać wycofana w dowolnym momencie jednak jest niezbędna do umożliwienia nam kontaktu i przesłania informacji, wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej wycofaniem. Żądanie wycofania zgłosić można na adres mailowy: iod@dewelopart.pl lub pisemnie na adres siedziby spółki.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez DewelopArt Fidelis spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu informacji handlowych przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r.

Uwaga: Zgoda nie jest obligatoryjna, ale jeśli użytkownik jej nie udzieli, to nie może przesłać do nas danych a my nie możemy się z nim kontaktować.


Szczegółowe informacje nt. administratora danych osobowych oraz przysługujących Państwu praw w zakresie ochrony danych osobowych zawarto w Polityce prywatności.


Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ