Szybki kontakt

SZYBKI KONTAKT

tel. 71 33 43 888
email: biuro@dewelopart.pl
o Abitare

INFORMACJE OGÓLNE

Nazwa

ABITARE

Obiekt

Zespół 4 budynków mieszkalnych

Termin

od II kw. 2018 do I kw. 2020

Adres

ul. Jordanowska

Opis Inwestycji

ABITARE realizowane będzie na Oporowie, przy ulicy Jordanowskiej. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób poszukujących mieszkania z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym łatwym dostępie do głównych arterii komunikacyjnych miasta – pięć linii tramwajowych, sześć linii autobusowych zapewnią aktywne korzystanie z komunikacji miejskiej, a bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zapewni sprawny transport czterema kółkami.

ABITARE to inwestycja firmy DewelopART, sprawdzonego i wiarygodnego dewelopera sektora mieszkaniowego. Służymy radą i pomocą w wyborze idealnego mieszkania zarówno dla Ciebie i Twojej rodziny, a także na potrzeby inwestycyjne.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość indywidualnego zaprojektowania swojego mieszkania już na etapie budowy inwestycji.

Nowoczesny standard życia

ABITARE to nowoczesna inwestycja zaprojektowana z myślą o potrzebach i wygodzie jej mieszkańców, w otoczeniu zieleni. Mieszkania zaprojektowano z myślą o  komforcie i swobodzie w aranżowaniu przestrzeni. Mieszkania będą dostępne w metrażach od 26 m2 do 83 m2, od kawalerek do czteropokojowych – na początkowym etapie inwestycji możliwe jest łączenie mieszkań. Każde mieszkanie  posiada przestronny balkon,  a mieszkania na parterze  duży ogródek/taras. Na osiedlu zadbano o najmłodszych – specjalnie dla nich powstanie bezpieczny plac zabaw. W inwestycji znajdzie się również garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem, naziemne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie na kondygnacjach mieszkalnych i w garażu, a także rowerownia – wózkownia. Aby zwiększyć komfort mieszkańców, winda w Abitare będzie dostępna z poziomu garażu podziemnego.

Atrakcyjna lokalizacja

Infrastruktura w bliższej i dalszej okolicy – w promieniu do 2 km od Abitare, zaspokoi wszelkie potrzeby mieszkańców. Będą mogli oni korzystać z osiedlowych sklepików, czy też oferującej szeroki asortyment Biedronki. Apteki, przychodnie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, stacja paliw dostępne są w promieniu kilometra. Okolica Abitare sprzyja różnorodnym aktywnościom. Park Grabiszyński i Lasek Oporowski zachęcają do spacerów i jazdy na rowerach. Latem na plażę zaprasza Jeziorko Kąpielowe przy ul. Harcerskiej 38 - można się kąpać, plażować i grillować. W sąsiedztwie Abitare znajduje się Ośrodek Rekreacji Konnej „Hucuł” i Szkoła Jazdy Konnej – już pięciolatki mogą tam uczyć się jazdy konnej na kucach, jak również młodzież i dorośli - pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, niezależnie od warunków atmosferycznych w krytej ujeżdżalni.

Pozostałe promocje dla tej inwestycji:


Zapisz się do newslettera
i odbierz bon 250 zł na AGD do twojego nowego mieszkania*
(szczegóły w regulaminie)


DORADZTWO KREDYTOWE

tel: 535 343 543
anna.janaszak@dewelopart.pl

Dewelopart YouTube Dewelopart Instagram
dodano
mieszkanie
dodano do porównania:
można dodać jeszcze:
wyczyść listę PORÓWNAJ